Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mivel vàlhatom azt ki hogy...

Mivel vàlhatom azt ki hogy elkezd mindenki nekem dirigàlni es ezèrt megutàlnak mert nem teszem?

Figyelt kérdés

Pàrkapcsolatokban pelda:

Meg akarjàk magyaràzni hogy este mosogassak (nekem ez pont reggeli procedura mert félkomàs fejjel meg jol is esik hogy csak bambàn kell àllnom, de ezen höbörög a parom), vagy beleszolnak abba hogy legyen fufrum pl miközben a szögletes arcom pont nem akarom kiemelni, vagy beleszolnak öltözködesbe barmibe.

Es ha minden ilyen aprosagban ellenkezem kualakul a masikban egyfajta utàlat elmulik a szerelmük, egy idö mulva dobnak.


Baràtok beeszolnak abba hogy pl naluk belepeskor modsak kezet kössem össze a hajam, stb, miközben ök nalam nem mosnak kezet es nem kötik össze a hajukat es plane naluk a macska is felmegy az aszralra es beleeszik az etelbe stb es komolyan még nekik all feljebb pl miert strasszköves ruhaban vagyok mert hullik naluk ez zavarja takaritani meg stb



Lassan ott tartok hogy mindenki utàl ilyen aprosagok miatt nincsenrk barataim pàrom sem. Es nem ertem miert ezt vàltom ki az emberekböl hogy ilyen megmondo emberek legyenek velem szemben?


2020. febr. 25. 09:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Szoval nekem pl eszembe nem jutna raszolni a paromra hogy mikor mosogasson meg a barataimra hogy hozzam ne jàrjanak strasszköves cuccban stb
2020. febr. 25. 09:41
 2/4 A kérdező kommentje:

De én mindig ezeket kapom.

Friss pàrkapcsolatban nem de 2-3 honap es kezdik.

2020. febr. 25. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, de alapvetően az már egy tök jó dolog, hogy magadban keresed a dolgot, mert hát...ha mindig ez jön vissza tapasztalatnka akkor tényleg te váltod ki valahogyan. Kérdéses a dolog, lehet nem kommunikálod jól az igényeidet mondjuk egy párkapcsolatban, a miérted egy fontos, pl tök jól megmagyaráztad miért akarsz reggel mosogatni, a párod meg lehet azt szereti ha reggel mikor kilép már tisztaság van, ez esetben akkor mosogasson ő, vagy bízzon abban, hogy meg fogod csinálni. Lehet beleszólásnak veszed a tanácsot? Az emberek mindig mondogatnak egymásnak ilyeneket, hogy hogy lenne jobb a külsejük, meg mit vegyenek fel...de a legtöbben eleresztjük a fülünk mellett, vagy kipróbáljuk. Nem tudom én elvárom, hogy tiszteletben tartsák a döntéseimet, és valahogy aörülöttme lévők nem nagoyn próbálkoznak konkrétan beleszólni a dologba. Az elején közöltem, hogy az hogy még a paradicsomot se vághatom fel úgy ahogy én akarom, mert neked erre is van "tanácsod" az nem ok...és kész, nem volt több mindenbe beledobált kéretlen tanács mert a párom megértette. Az a gond hogy mivel te nem látod a problémát, így a leírásodból mi sajnos nem tudjuk megmondani,d e kísérletezz a reakcióiddal...
2020. febr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt azért beláthatnád, hogy aki arra kér, hogy a lakásába érve kösd össze a hajad és mossál kezet, az nem normális ember.

Állj ki magadért és keresd a normális emberek társaságát. Baj az, hogy nem sok van.

2020. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!