Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jó külsővel lehet irányítani...

Jó külsővel lehet irányítani embereket?

Figyelt kérdés

Vannak emberek akik attól félnek, hogy ha valami extrémen jó külsejű jön a közösségbe akkor az majd átveszi az irányítást, mert mindenki imádni fogja. Ez igaz? Valakinek van személyes tapasztalata?


Megjegyzem én ennek az ellenkezőjét látom, ilyenkor népszerűség helyett irigység és rosszindulat szokta övezni az adott személyt, szóval nem látom, hogy hogy kivitelezhető "hatalomátvétel".


2020. máj. 5. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
A jo kinezet kisugarzas nelkul semmit sem er.
2020. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem hiszem, hogy Hitler, vagy Bill Gates olyan csodaszép és helyes lenne, mégis ezrek követték/követik.
2020. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy kisugárzás nélkül semmit sem ér? Miért ha az van, akkor lehet irányítani vele?
2020. máj. 5. 22:08
 4/7 anonim ***** válasza:
3#Szerintem úgy érit az 1-es válaszoló, szerintem igaza van,ugyan ezt gondolom én is.
2020. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Hát én szerintem ez pont,hogy fordítva van. Ha valaki szép,jól néz ki és tisztességes!!!

Akkor annak többet kell bizonyítania,magasabb létrát megmásznia.

Mert azt hiszik már első körben,hogy egy h@lye pics...

És ha nem hajlandó bemászni a főnöke asztala alá(ha érted miről beszélek) akkor bizony elkezdik szivatni majd mikor rájönnek,hogy ebben a csajban tényleg van valami...

Akkor lesz gáz azoknak akik addig szivatták pedig nem is voltak felettesei.Akkor jön a sok nyalis aki azom egyszerű oknál fogva volt korábban szemét mert zavarta,hogy jól nézel ki.

Én ezt így látom.

Hmmm... 😏

2020. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A jó külső önmagában nem jelent semmi ilyesmit, de ha az illető természete is olyan, hogy szeret irányítani, középpontban lenni, jól manipulál másokat, akkor a jó külső ehhez előnyt jelent. Számtalan társadalmi kutatást végeztek már a témában, és mindig arra a következtetésre jutottak, hogy igenis a külső alapján ítéljük meg az embereket és a jobb külsőhöz mindig jobb személyiséget képzelünk hozzá, a jó külsejű emberekkel előzékenyebbek, engedékenyebbek vagyunk, stb. Tehát a jó külső eredménye, hogy mások tudat alatt pozitívan ítélik meg az adott személyt, ezért könnyebb dolga lehet maga köré édesgetni az embereket.
2020. máj. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, inkabb attol fugg, hogy mennyire van onbizalma, milyen skilljei vannak, vagy a rosszabb, hogy mennyire tud atgazolni mas embereken.

De sztem konnyebb elso latasra megszimpatizalni egy elonyos kulseju embert. 😀

2020. máj. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!