Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen NORMÁLIS rockereknek...

Milyen NORMÁLIS rockereknek és metáloknak fenntartott közösségeket ismertek az interneten?

Figyelt kérdés

A Facebook csoportok a témában intellektuális fekete lyukak.


Értsd:

Nincsen értelmes beszélgetés, nem lehet ismerkedni.

Csak összegyűlik az oldalhasználók legalja arra, hogy első osztályos szinten megszerkesztett képekkel vagy 5x "Jó reggelt!", "Jó napot!" és "Jó estét!" kívánjanak a csoport tagjainak.

Néha belinkelnek egy-egy számot mindenféle kommentár nélkül a YouTube-ról, ami megint csak nem mozdít előre érdemi kommunikációt.

Időnként egymásnak mennek azért, hogy aki szereti az Ossiant az egy ízlésficamos bugris, mint ahogy az is, aki nem szereti. Hasonló értelmiségi viták születnek a Depresszió, a Tankcsapda és a Pokolgép főszereplésével.

Naponta milliószor posztolnak a karanténról; fogy a vécépapír, nem lehet berúgni a kocsmában.

40 éves felnőtt emberek (!) ontják magukból azokat a nagy bölcsességes képeket rocker és metálos kivitelben, amiket a tízéves gyerekek cserélgetnek egymás között online játékokban. Természetesen úgy az igazi, ha a képen szereplő objektumnak és a szövegnek semmi köze egymáshoz.

Aki nem azt hallgatja, mint amit a kifinomult bíráló bizottság megfelelő minőségűnek tart, az nyilván pária.


Van valamilyen fórum, oldal vagy csoport, ahol nem a felsoroltak dominálnak, hanem értelmes emberekkel, értelmes eszmecserét lehet folytatni? Anyázás és "én már akkor is ezt hallgattam, amikor csak a németektől és az osztrákoktól lehet magnókazettát csempészni, tehát én vagyok az okosabb" formátumú tudálékoskodás nélkül?



2020. máj. 6. 16:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jaja, én is.
2020. máj. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%

Sajnos nem tudok ilyenről, engem az bánt hogy alakulhatott meg egy ilyen csoport is, mert érdektelen, semmitmondó emberkéket tartalmaz a nagyrészük, tisztelet a kivételnek

Pont hogy össze kellene tartani, de csak az ignorálás megy, trollkodás, szidás...

2020. máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Érdekes, nem tudom, egyesek milyen közösségekbe járnak... Én szerintem életemben nem találkoztam még semmilyen felületen elitistákkal és trollkodókkal. Jó, a GYK nem számít 😄 de akikkel kialakult beszélgetés, mind nagyon rendesek és nyitottak voltak.

Érdemes elgondolkodni szerintem azon is, hogyha valakit folyton előítéletes vadparasztok találnak be, annak mi lehet az oka? Mi van, ha te is az vagy?

2020. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha valahol valaha lesz ilyen csoport, légyszi szóljatok nekem is. :D


Én mindenevő vagyok zenei téren, de a metal a szívem csücske. :) (Ami azt illeti, elég nagy csücsök az. :D )

2020. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha privát üzenetben kapok Facebook elérhetőségeket csinálok egy csoportot
2020. aug. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Gyertek, megvan a csoport amit a 15-ös válaszoló írt :)

(Én nem ő vagyok 😀)

2020. aug. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Még mindig kevesebben vagyunk a csoportban, mint amennyien itt válaszoltak, szóval jöttem megint invitálni titeket :)
2020. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!