Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért szokatlan az, hogy ha...

Miért szokatlan az, hogy ha valaki huszonévesként csak a szükséges vásárlásokat tudja le, azt is a legközelebbi boltokban, a koronavírus idején?

Figyelt kérdés

Én csak az egyik legközelebbi boltba, meg postára járok. Nem kell bejárni dolgozni.

Más meg ruhaboltba, megy csavarogni, stb.

Csak én vagyok olyan, hogy huszonévesként, a koronavírus miatt csak számlát fizetek, kaját-alap-dolgokat veszek? (tehát, nem érdekel, hogy milyen park van nyitva, milyen nincs, az éttermek se érdekelnek, stb)

Még kisebb elektronikai dolgokat se veszek (pl. fejhallgató), más meg simán elmegy olyan boltba, ahol nem alapdolgot, meg élelmiszert vesz.


2020. máj. 6. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
szerintem huszonévesként te vagy egyedül aki a számlákat nem online intézi
2020. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Igen, csak te. A számlákat online fizetem, emiatt eszembe nem jutna postára menni, mint egy nyolcvanéves mami, ugyanakkor, ha pl. fülhallgató kell, akkor megyek, és megveszem.
2020. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Csak te vagy :D
2020. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, majd csak akkor fogok találkozni a barátokkal, ha már nagyjából vége lesz ennek. És a számlákat én is a postán szoktam befizetni, nincs ebben semmi gáz, nem kell más véleményével foglalkozni.

22/f

2020. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
100%
Hát én a vírus előtt se járkáltam csak úgy, csak ahová kellett. Szórakozni, kikapcsolódni nem boltokba jártam hanem pl. a parkba. 10 percre van az interspar, elbiciklizek heti 1x azt cső, hülyeséget meg eddig se vettem.
2020. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!