Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha két pár elmegy valahová...

Ha két pár elmegy valahová együtt pl. enni, hogy illik ülniük?

Figyelt kérdés
Egymással szembe, vagy egymás mellett üljenek a párok, ha egymás mellett akkor ki kivel ül szembe? Vagy ha egymással szembe, akkor ki ki mellett ül?
2020. máj. 7. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Egymással szembe.


Ki ki mellett vagy kivel szemben ezt hogy gondoltad??

Nyílván egymással szembe vagy egymás mellé :D

2020. máj. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Egymásnak háttal, ha lehet 😄
2020. máj. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egymással szemben a párok, és nők nők mellett, férfiak férfiak mellett. Ha olyan baráti viszonyról van szó, így könnyebb "klikkesedni", férfi-női témák, ha szóba jönnek.

De nem hinném, hogy ez illem lenne, ez a saját elképzelésem. Nem gondolom, hogy lenne erre bevett formula, szóval ahogy nektek kényelmes.

2020. máj. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom üljenek úgy, ahogy jól esik nekik, azzal szemben, akivel úgy gondolják, hogy a legtöbbet fognak beszélgetni. Nyílván az is számit, hogy milyen apropóból jöttek össze enni.
2020. máj. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én és a párom egymás mellett szeretünk ülni, hiszen mi képviseljük egymást, a túloldalon pedig ők képviselik egymást. Egymás mellett ülni nagyobb összetartozás, mint egymással szemben. Szerintem.

Mindegy ki kivel ül szembe. De általában a férfiak elkezdenek férfias dolgokról beszélni egymással, a nők nőcis dolgokról... Szóval ha ez jó, akkor így érdemes egymással szembe ülni. Ha nem jó, mert mind a négyen kellene beszélnetek egymással, akkor jobb keresztbe ülni.

2020. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!