Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az baj, ha 18 éves lány...

Az baj, ha 18 éves lány létemre vonzónak találom akár az 50-és férfiakat?

Figyelt kérdés

Apámmal sohasem volt jo a kapcsolatom, emiatt is úgy érzem, hogy nagyon vágyom egy fiú, férfi közelségére. Az ellenkező nemtől vágyódom cirógatásra, ölelésre, puszikra . Persze , tombolnak a hormonjaim is , mégis vágyom arra is , hogy bepótolhatsz azt a rengeteg dolgot , amiről lemaradtam apa téren.

Volt/van , hogy megtetszik pl egy 45 éves pali . Vágynék az apa énjére is , de a szerelmi énjére is . Persze , korom beli fiúk is meg szoktak tetszeni .

Ez mennyire baj , ha baj, hogy nálam nincs megszabva , hogy pl 30 évnél idősebb férfival nem jönnék össze . Valószínűleg pl egy 45 évessel sem jönnék össze hisz ez nagyon nagy korkülönbség , nem is igazán lenne közös témánk , de mégis elfantáziálgatok rajta. Nagyban közre játszhat az apás dolog ?



2020. máj. 8. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Igen
2020. máj. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon cseles vagy kedves kérdező,ezt a kérdést már ki írtad kicsit másképp,ugyan az a lényege,én pedig vonzódom az idősebb nőkhöz,gondolom akkor nekem meg anya komplexusom van,pedig szépek a fiatal lányok is de mégis van valami.

Egyébként nagyon aranyos vagy,semmi gond ezzel,mindenkinek a magánügye.

22F

2020. máj. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Hogy nézel ki külsőre?
2020. máj. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Nekem nem baj, de neked annál inkább. Hosszabb távú kapcsolat szerintem elképzelhetetlen ekkora korkülönbségnél.
2020. máj. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem baj. Önálló felnőtt vagy, ne mi döntsük el, hogy kit szeress. ;)
2020. máj. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Ha kívánod akkor miért ne tenned, ez nem karos mint a dr..g.

Szerintem ezt majd idővel kinövő ... csak most kívánod az idősebb pasikat.

Sok fiatal barátnőm volt de max 10 év.

Jó államosítást ::))

2020. máj. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem gond.
2020. máj. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat ! :)
2020. máj. 9. 11:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Még mindig nem gond. Ez a te saját döntésed. De szerintem hosszú távra ne tervezz.
2020. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is vonzónak találtam őket 18-20 évesen, volt is kapcsolatom egy majdnem 50 éves emberrel. (később szakítottunk, de nem a kor miatt, hanem részemről kihűlt a dolog)

Most 26 vagyok, az ideális mostanában olyan 35-40 körül.

2020. máj. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!