Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb làny miért kedveli...

A legtöbb làny miért kedveli az érzékeny férfiakat?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan azt hallom (női szájból), hogy milyen megható amikor egy férfi sír, vagy érzékeny meg ilyenek.

De én az ilyet utálom.

Nem bírom/nehezen bírom, ha egy férfi mellettem sír.

Vagy legalàbbis kellemetlenül érint és ilyenkor nem sajnálatot érzek, hanem szánalmat.


Ezzel egyedül vagyok?


2019. aug. 16. 01:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak a saját nevemben beszélhetek, de szerintem az, hogy egy férfi nem sírhat, ugyanolyan társadalmi berögződés, mint hogy egy nőnek a konyhában a helye. Nyilván nem normális, ha egy pasi minden helyzetben elbőgi magát, de egy nőnél sem.


Viszont szerintem pozitív dolog, ha egy férfi nem próbálja görcsösen elfojtani a sírást, csak mert az "nem férfias".

2019. aug. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Szia csaj

Igen, Ezzel Sajnos egyedül vagy

2019. aug. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A lányok sírhatnak, a fiúk is sírhatnak. Nem értem mi ez az hülyeség hogy "a fiúk nem sírnak". Mindenki sír.
2019. aug. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül biztosan nem vagy, de én is értékelem az érzékenységet és akár a sírást, egyszerűen emberibb lesz tőle a másik, közelebb érezhetem magamhoz és tudhatom, hogy azért mer sebezhetőnek mutatkozni előttem, mert megbízik bennem.
2019. aug. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én sem úgy gondoltam, hogy nem sírhat egy férfi.

Mindenkinek vannak érzelemi.

Csak a nyilvànosan mindenen elérzékenyülök és sírok típust nem bírom.

Sírját, csak nem elöttem

2019. aug. 16. 02:17
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy vele egyedul... nekem az exem folyamatosan bőgött vagy hisztizett valamiért. Rendesen olyan volt mintha a gyerekem lett volna. Persze ha néha valaki sír mert valami rossz történt vele vagy nehéz időszaka van az más.
2019. aug. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert egy ember férfi és vannak könnyei, nem szégyelli a sírást, egyrészt nem lesz mindjárt érzékeny (ahhoz azért több kell) csak megenegedi magának a könnyeket, másrészt inkább sírjon, és engedje ki a fájdalmát, sem hogy alkesz legyen, elhízott disznó vagy magas vérnyomásos szerencsétlen - egyik sem a hosszú élet titka.
2019. aug. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mert ők emberek, nem robotok.

Mióta nemhez kötött a sírás?

2019. aug. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

>Hinni annak amit egy nő mond


Haha

Egy nő mond valamit, aminek a 90 fokos ellentétét gondolja, de igazából mindkettőre merőleges dolgot akar

Szerintem már az összes férfitársam belefutott ilyenbe, pl

Mond: Persze kicsim, menj szórakozni a haverokkal, nem gond

Amit gondol: ha elmész egy hétig durci leszek

Amit akar: vigyél el engem valahova romantikus estére



A nők utálják ha egy férfi sír. Gyengeséget jelez, érzelmi instabilitást és hogy nem tudja megvédeni.

Ez olyan mint mikor egy nő "ágról ágra ugrál", értéktelen lesz a másik nem szemében az alapvető ösztönök miatt

2019. aug. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

De szeretem, mikor férfiak megmondják, nekem mi a vonzó.


Utolsó, azok a példák rosszak. Ha ő durcizik, miután azt mondta, menj csak nyugodtan a haverjaiddal, akkor nyilván nem akarta. De mondani nem fogja, mert akkor sárkány lesz. Plusz qrva lehangoló, ha valaki azért van veled, mert megkéred rá, nem pedig azért, mert önszántából veled akar lenni.

2019. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!