Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol találhatnék olyan embereke...

Hol találhatnék olyan embereket leginkább a környékemen, akik szeretnek túrázni/természetbe járni?

Figyelt kérdés

Legjobban annak örülnék ha hasonló korúakat találnék mint én vagyok, de szívesen társulok idősebbekhez is ha befogadnak.

Facebookon próbáltam 1-2 csoportot, (túra társ kereső) de nem igazán találtam. Imádok a természetben járni, de sajnos azt vettem észre hogy a korosztályom inkább a Tiktokon menőzik, meg eljár inni ahelyett hogy megcsodálná a természetet.

Leginkább ilyen 10-20 km es túrákra gondolok de igazából benne vagyok mindenben.

Személy szerint Győr-Moson-Sopron megyei vagyok, örülnék ha ide valósiakat találnék.

21/F



2020. máj. 16. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

De sajnálom, hogy messze vagy.Itt Pesten sem találni kirándulótársakat,akik a természetnek tudnának örulni, beszélgetnének és a levegőn lazítanának.

Sok sikert Neked a megyédben !

2020. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg te facebook csoportot indítani ebben a témában. Emlékszem 10 éve Pesten én is voltam csoportos túrán 2 barátommal. Mi voltunk a legfiatalabbak, 30 körül jártunk. Tele volt ötvenes-hatvanasokkal. Nem zavart minket, csak kicsit meglepődtünk. Azért is, mert a Pesti Estben volt meghirdetve a túra, amire te biztosan nem emlékszel, de az egy programajánló füzet volt fiataloknak.
2020. máj. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szeretek kirándulni, túrázni, de ha valamikor el is mennék idegenekkel, akkor is legfeljebb 2-3 emberrel, elég zárkózott és csendes vagyok. 19/L
2020. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bár most vírus helyzet miatt nem egyszerű, de alapvetően van sok teljesítménytúra.

[link]


Alapvetően "egyénileg" indulsz, de előbb-utóbb össze lehet akadni emberekkel, ki lehet alakítani társaságot. Az életkor változó, nekem is elsősorban tőlem idősebb (30 vagyok, a társaságban 40-60 évesek vannak) emberekkel sikerült kialakítani kapcsolatot.


De ettől függetlenül sok fiatal 20-on évesek is részt vesznek ezeken.

2020. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!