Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy érjem el hogy lássa az...

Hogy érjem el hogy lássa az üzenetem?

Figyelt kérdés
Írtam egy embernek akinek ezelőtt nem, de nem nézi meg az üzenetem. Hogy érjem el hogy megnézze? Van erre valami trükk?

2020. máj. 20. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Nincs.


Lehet, hogy látta, csak szimplán nem akar válaszolni. Vagy nincs bejelentkezve, mert dolga van. Ezer oka lehet, amiért nem reagál rá. Nem lehet reakciót kikényszeríteni. Ha átmész zaklatóba, és nyaggatod, akkor csak annyit érsz el, hogy nem fog válaszolni akkor se, ha eredetileg akart volna.

2020. máj. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, hogy csak ritkán jár fel az oldalra. Ha feljön, úgyis látni fogja.

Ha meg gyakran jár fel és figyelmen kívül hagyja az üzeneted és nem válaszol, akkor nem tudsz mit tenni. Max, ha egyre több és több üzenetet küldesz neki, hátha válaszol. De annak se lenne sok értelme és egyeseknek elég bosszantó is.

2020. máj. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Miért akarod, hogy lássa? Esélyes, hogy látta, csak nem érdekli a zaklatásod.
2020. máj. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Màshol irj neki
2020. máj. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyebkent hova irtal? Ha pl Messenger, Instagram, Whatsapp, Snapchat, akkor automatikusan jelzi a telefon, hogy van uzenet, sot, hogy kitol.
2020. máj. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!