Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez már zaklatásnak számít? Ha...

Ez már zaklatásnak számít? Ha igen tud tenni valamit a rendőrség?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és kb. egy hónapja kiírtam egy szexuális témájú Facebook csoportba egy kommentet, ami az egyik belső vágyamat részletezte, mert az adott poszban ilyesmi volt a téma. Már akkor és ott néhányan rám írtak privátban, akiknek többnyire nem válaszoltam, mert nem is volt normális mindegyik. Gondoltam lekopnak.

Aztán pár nap múlva egyszerre kaptam valami 8 üzenetet vadidegenektől, hogy ezt meg azt csinálnák velem stb. Egyiknek se írtam vissza, erre volt, amelyik halálosan megfenyegetett. Gondolom valami fórumról jöhettek ahová kikerült a kommentem tartalma, mert volt aki utalt rá.

Mindez nem is érdekelne viszont ma az egyik perverz képet küldött rólam amint a munkahelyemről épp jövök ki. Nagyon megijedtem mert simán benne van hogy esetleg hazáig követett gyalog. Ha ezt bemutatom a rendőrségen kötelesek kivizsgálni? Mellesleg nem vagyok biztos benne hogy a profilja valódi. Történt már valakivel hasonló?



2020. máj. 22. 22:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%

OFF: Konkrétan melyik csoport volt ez ?


Ne privátba írd le jó itt is.


Köszi.

2020. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj rendőrségre!
2020. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Ezért nem kellene olyan felületen ilyeneket írni ami nem anonim. Most megtanultad.
2020. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez már zaklatás. Plusz sérti a jogaidat, mivel akaratod ellenére nem készülhet fotó rólad. Rendőrségen lehet feljelentést tenni ilyenkor.
2020. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Jó sok eszed van
2020. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Jelezd neki hogy zaklatás garazdasag miatt fel jelented és tedd ezt . Szerezz paprikasprayt és ne ríjj , senki nem fog megvédeni sem elkísérni .
2020. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Annak számít szóval szólj a rendőrségnek. Én is jártam már hasonló cipőben csak nem pont ugyan ez volt a sztori. Mindenesetre rendőrség lett a vége
2020. máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Zaklatásnak minősül, viszont jó eséllyel semmit sem fognak csinálni a rendőrök. Nincs valami ismerősöd, aki esetleg rászólhatna az illetőre? Az általában jobban működni szokott.

De, mi olyan durvát tudtál kiírni, hogy ennyien betaláltak, köztük egy ilyen is?

2020. máj. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A rendőrséggel sokat érsz, honnan a francból tudnák kideríteni, hogy ki csinálta rólad a képet? A fenyegetőző profil meg valszeg kamu néven van, sajnos ennyire nem hülyék a zaklatók sem.
2020. máj. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Már bocsi, de mégis hogy jutott eszedbe névvel, arccal nyilvánosan az interneten ilyesmit kiírni..?
2020. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!