Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt már olyan élményetek,...

Volt már olyan élményetek, hogy találkoztatok egy híres emberrel, de bunkón, bántóan viselkedett? Vagy legalábbis nem úgy, amire számítottatok?

Figyelt kérdés
Ha igen, elmesélitek, hogy mi történt?

2020. máj. 24. 18:23
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
48%
Igen, volt. Egyszer Londonban voltunk és találkoztunk xy-nal. Az volt a lényeg, hogy szoltunk neki és ránk sem hederintet, de másnak adott autogrammot és képet is. Minket magasról leart. Kb. ennyi. Lemondtunk arról hogy kapunk vmit.
2020. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%

Zaher Dzsí.

Előadást tartott a munkahelyemen. A főnököm tartott fel és adott új megbízásokat. Én meg késtem. Csöndben mentem be, nem furakodtam előre, kikapcsoltam a telefonom és letettem a székre a laptopommal az utolsó sorban.

Erre 3 percig azon pattogott, mekkora bunkóság telefonnal és laptoppal jönni előadásra.


Nos nem fogok egy 3 havi fizut erő, könnyen mozditható tárgyat őrizetlenül hagyni.


Örültem, hogy sikerült rövidre fogni a ventillációját, mert még fél perc és beolvastam volna neki piszkosul, hogy mi történt valójában. Kíváncsi lettem volna, hogy mi zavarja jobban, ha nem kapcsolom ki a telefonom, mert közben keres a főnök, amikor tudja, hogy 2 héttel előtte le volt papírozva, hogy jövök erre az előadásra és miatta nem tudtam időben ott lenni? Vagy az, hogy csendben bementem és kikapcsoltam minden eszközt, hogy véletlenül se zavarja az előadást?

Megkérdeztem volna, hogy ha ennyire zavarja, hogy késnek az élőadásáról, ami amúgy a cégünknél elfogadott, hogy valaki 7 percet késik, mert elfoglalt emberek vagyunk és itt ő a vendég miért nem jelzi azt a szerződésében, hogy ne engedjenek be későket, és akkor királynak egy táblát, hogy bocsi késtél, ide már nem férsz be.

Mert vannak ilyen megoldások is. Nem csak az, hogy aki valóban dolgozik, azt lecseszni azért, mert túlórában gürizik, amit ki sem fizetnek.


A duma közben 1 percet adtam még neki, de 30 másodperc múlva befejezte.

Kicsit tovább megy, kerdőre vontam volna. Amúgy is utálom a munka helyem, ilyen miatt dobnak ki, bele is írom a cvbe a storyt, hogy 400 óra túlórát nem fizettek ki.

2020. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
21%
#2 Arról, hogy utálod a munkahelyed és segg a főnököd, nem Zacher tehet. Késni akkor is bunkóság, az nem mentség, hogy "nálunk elfogadott".
2020. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
72%
Én sem tehetek arról, hogy Zaher nem tudja kezelni a frusztrációit. Csak ő kiadta és fogalma sem volt a helyzetről. És hamis állításokat, hamis vádakat hozott fel. Ami ugye törvénytelen.
2020. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%

Bereczki Zoltán.

Egy szállodában voltam gyakorlaton. Reggeliztettünk, a vendégeket érkezéskor köszöntöttük, illetve a reggelizőszelvényt el kellett kérnünk, esetleg megkérdezni segíthetünk-e. Ő bejött, köszöntünk neki, de ránk sem nézett, egy jó reggeltet nem volt képes visszaköszönni, flegmán elment mellettünk. Reggeli után mikor felállt, ugyanez volt. Elhiszem, hogy nagy sztár, de azért alap dolog lett volna köszönni. Amúgy nem akartuk zavarni, ahogyan más vendéget sem.

2020. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
93%

Nekem 2 olyan volt, amire nem számítottam. Két énekes.

Az egyik Deák Bill Gyula, az ő zenéjét szeretem, általában véve szeretem azt a stílust, énekesként is nagyra értékelem, kimagasló tehetség.

De olyan nagyképű flegma stílusban adta elő magát egy koncerten, és utána is, hogy csak néztünk, hogy ez mit bunkózik itt.


A másik Balázs Pali.

Na, hát az ő előadó művészetét valahogy nem sokra értékelem. Sose tartottam valami nagyra, emiatt lehettek előítéleteim, hogy ha valaki ennyire gagyi, az az egész ember is olyan.

És emiatt ért meglepetésként, mikor ő vendég volt egy étteremben ahol melóztam. Szóba elegyedtünk, végtelen tisztelettudó, normális, közvetlen, korrekt ember benyomását keltette!

2020. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha számít, az egyik ismertebb tv-s híradóssal találkoztam üzleti ügyben. Meglepően normális, sőt kifejezetten korrekt és együttműködő volt. Nagyon pozitív csalódás volt.
2020. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%
Egyik top híres magyar énekes egy koncert után abba a kocsmába jött a sleppjével inni ahol mi voltunk és fél órán keresztül azon hőbörgött hogy nem kap ingyen inni, pedig mekkora sztár.
2020. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
42%

Egyszer Charlie nem volt hajlandó közös fotóra beállni, bunkón elutasított egy koncertje előtt, miközben beszélgetett valakivel, és illedelmesen megkérdeztem.


Egyszer pedig Kasza Tibi nem volt hajlandó autogramot adni, mert "ő csak szelfiket készít".

2020. máj. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%
9: ha beszélgetek valakivel és valaki közbekotyog még én is bunkó vagyok...
2020. máj. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!