Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt már olyan élményetek,...

Volt már olyan élményetek, hogy találkoztatok egy híres emberrel, de bunkón, bántóan viselkedett? Vagy legalábbis nem úgy, amire számítottatok?

Figyelt kérdés
Ha igen, elmesélitek, hogy mi történt?

2020. máj. 24. 18:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
85%
Nemzetkozileg ismert ember egy volt, akibe veletlenul belefutottunk, es nagyon szereny, udvarias volt. Lewis Hamilton, pont 10 eve.
2021. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hat mikor egy ismert embert megismernek, mikozben tenyleg csak elni szeretne, akkor konnyen megertem, hogy nem fog kedveskedni.
2021. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
34%

Nekem több ilyen is volt. Volt, egy jobbikos politikusnő, aki bejött ügyfélként a munkahelyemre, és telefonált vagy öt percen át, de olyan hangosan veszekedett valakivel a telefonban, hogy mindenki azt hallgatta. Aztán odajött hozzám a jól begyakorolt mázos mosolyával, és amikor látta, hogy nem igazán vagyunk egy hullámhosszon, akkor meg egyből lecserélte.


Volt olyan is, hogy egy énekesnővel beszélgettem egy kicsit, meséltem neki, a gyerekkori emlékemről, hogy lemezt dedikált nekem, és még arra is emlékszem, hogy adott egy puszit... erre ő, hogy ő tuti, hogy nem adott nekem puszit, meg amúgy is bunkón beszélt egy kicsit.


Aztán olyan is volt, hogy egy olyan híres ember, akiről mindenki azt gondolná, hogy milyen kedves, stb. tiszta idegbeteg volt.

2022. ápr. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
82%
Hangtechnikusként sok ismert embernek hangosítottam,tudnék mesélni.A legdurvább az volt,amikor egy ismert színész a stúdió mosdókagylójába pisilt,pedig a következő ajtó a wc volt.Amikor rászóltam,még neki állt feljebb.A viselkedése is soknak bunkó volt és többük láthatóan részeg vol. (mindezt név nélkül)
2022. aug. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Patakhy Attila... Koncerten. Nem személyesen velem, hanem úgy általában, de az.
2022. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
20%

aki nevet a sztorihoz az mit érez? pont az lenne a kérdés lényege hogy a(z ismert) sztárokról megtudjuk milyenek a "valóságban". az, ha leírod hogy egy híres énekes bunkó volt az kit érdekel?


nekem dancsó péter volt csalódás, a szigeten futottam bele (nem idén, 2018as volt asszem), odaköszöntem neki először, egy képet akartam csak csinálni de még a köszönésemre se reagált, úgy csinált mintha nem vett volna észre - ami hangzavarban érthető is - ezért újra köszöntem kb fél méterről de továbbra is úgy csinált mintha meg se hallott volna aztán telefonálást színlelt és elsétált, nagyon gáz volt :D

azt értem hogy szigetre ő is kikapcsolódni, bulizni jött és nem akar képet csinálni, de ezt el is mondhatta volna, de ez hogy úgy csinál mintha nem hallana, vissza se köszön és telefonálást játszva elsétál, ez csalódás volt.

2022. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, akkor nézd meg az fideszes politikusokat! rohannak az ellenzéki újságírók elől. :D
2022. aug. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
26-os vagyok, az első mondatom így akart kezdődni: aki nem ír nevet a sztorihoz...
2022. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
16%
Ja találkoztam egy sztárfitneszedző nővel, mondtam neki, hogy szexeljünk, de elutasított. Nagyon szemét, felületes dolog csak a 180 kg-mat nézni, a belső értékemmel meg mit sem törődni. Ez mondhatom, hogy bunkóság a javából, ilyen apró dolgot igazán megtehetett volna nekem.
2022. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
73%
#26 és percenként hány embernek mondja el, hogy "figyelj, én is csak kikapcsolódni jöttem"? ne zaklasd, ha láthatóan nem akarja.
2022. aug. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!