Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet vissza adni az...

Hogyan lehet vissza adni az olyan fajta utálatot, amit nem vett a szememre, vagy nem mindenki előtt?

Figyelt kérdés

Ma rájöttem,hogy egy csomó olyan ember van akikről azt hittem kedvesek és a barátáim, holott utálnak, nem bírnak.

Nem tudom mit tettem! Ez a nagy gond!

Általában egy csendes embernek mutatkozom,mert ha megszólalok hülyesén beszélek. ( eleve dadogok) nagyon sok gyülőlet van bennem, elég csípős nyelvel,de nem tudom kimutatni, használni, mert még beszélni sem tudok normálisan.

Emiatt ártatlannak tituálnak ami nagyon zavar, mert nem vagyok az. Semmi jó érzés nem volt bennem. (Majdnem egy éve, hogy lettek érzéseim)


Szóval továbbra is tarsam fent a jókislány/kedves álarcot velük szemben, ami elég gázul jön ki szerintem.

Vagy mit csináljak?


2020. máj. 26. 23:41
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem, ne rejtsd el önmagad..
2020. máj. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tiburtius1 válasza:
Hány éves vagy?
2020. máj. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valami konkrétum?


Ha 100%-ig bizonyos vagy benne, hogy ők nem a barátaid és lelkileg ártanak neked, akkor szakítsd meg velük a kapcsolatot, ilyen egyszerű. Ha csak sértődés, akkor higgadj le, várj pár napot és gondold át.

2020. máj. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

16 vagyok és biztos hogy nem bírnak. A volt osztálytársaimmal már nem is tartom a kapcsolatot, de jó tudni mit csinálnak instán, így nem követem ki, de ők ki követtek már rég.

A mostaniakkal nem tudom megszakítani a kapcsolatot, mivel a barátaim közöl van olyan akivel nincs bajuk nekik,így oda jönnek. Sosem birtam őket, de nem mutatom ki. Nem is piszkálom őket, csak jópofizom. Az egyik kitépte a hajamat mondván voodoo babát akar csinálni belőle. Nem szóltam csak hogy jól van. De ő is utázozta a barátnőmet. Ugyan az oda mentem órán a barátnőmhöz, oszt beszókt hogy megint ott vagyok. 🤯

Na de a story mellékes.

2020. máj. 27. 09:08
 5/7 anonim ***** válasza:

"A volt osztálytársaimmal már nem is tartom a kapcsolatot, de jó tudni mit csinálnak instán, így nem követem ki, de ők ki követtek már rég."


Már miért jó tudni, ha egyszer tojnak a fejedre? Én az olyan emberre, akit nem érdeklek, sőt, bunkó is velem ("kikövettek"), egy percet nem pazarlok az életemből. Kövesd szépen ki őket. Amíg ezt nem teszed meg, akarva-akaratlanul foglalkozni fogsz velük. (Ha van fb-ismeretség, azt is töröld).


"A mostaniakkal nem tudom megszakítani a kapcsolatot, mivel a barátaim közöl van olyan akivel nincs bajuk nekik,így oda jönnek."

Miért ne tudnád? Ezt is instagra/fb-ra érted? Nyugodtan töröld őket, senkinek semmi köze hozzá, hogy te hogyan alakítod a barátlistádat. De a mostani barátaiddal miért nem tudod azt megbeszélni, hogy te nem érzed jól magad azok környezetében, és lehetőleg ne hívjanak titeket közös programra? Vagy a barátaid sem olyan közeli barátok?


"Ugyan az oda mentem órán a barátnőmhöz, oszt beszókt hogy megint ott vagyok. 🤯"

Ezt a mondatot nem igazán értettem.


Lehet, hogy nektek lányoknak ez nehezebb, vagy valami, én rég megszakítottam volna velük a kapcsolatot, nyugodt lelkiismerettel. Megszámolni nem tudod, hány rosszindulatú embert töröltem az életemből, de hidd el: egyik után sem sírtam.

2020. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért jó tudni,mit csinàlnak mert tôlük tudom mi a trend.
2020. máj. 28. 21:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Most viccelsz, ugye? Remélem nem, mert nem szeretek kamukérdésekre válaszolgatni...
2020. máj. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!