Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melegfelvonulásról vélemények?

Melegfelvonulásról vélemények?

Figyelt kérdés
Kifejtve

2020. máj. 28. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Bantani nem kell oket, de a karnevalozasra sem vagyok kivancsi.

En maganugynek tartom a nemiseget es a szexualitast, ha kiviszik az utcara az szerintem kozbotranyokozas, hiszen sokakat zavar az ilyen esemeny.

Kristalytiszta provokacio az egesz!

2020. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Legyenek felőlem melegek, de egymás közt. Ennyi erővel a heterok is felvonulhatnának.
2020. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem érdekel mit csinálnak ha otthon csinálják. De ugyanez vonatkozik a heterókra is. Nem akarok látni semmilyen felvonulást ahol mellbimbó matricával és bőrtangában parádéznak, legyen az meleg vagy heteró. Ezek magánéleti dolgok nem értem miért kell folyton provokálni a népet. Tökre egyetértek a 2-es válaszolóval.
2020. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Én meleg vagyok.

Nem voltam még ilyenen, a közeljövőben sem terveztem hogy kimenjek. Valamelyest közömbös a számomra. Viszont ez valamit elárul a társadalomról, hogy nagyon sokan mennyire őrjöngve véres szájjal fogadja ezt az egészet, és egyes emberek még mindig ott tartanak szellemileg hogy "hát meglátja a kisgyerek az utcán a b*zikat, aztán ő is b*zi lesz tőle". Nem véletlen vagyunk mi az eu legalja.

2020. máj. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Kevésbé zavar mint a béka-menetek.
2020. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Szerencsére nem vagyok Bp-i. De én f@$zágnak tartom, minek ezt az arcába tolni az embereknek? Eléggé passzív-agresszív dolognak találom.


Nem vagyok homofób, mielőtt bárki belém állna :)

2020. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Nem vagyok pesti, szóval engem nem nagyon érint.

Nekem semleges. Semmi rosszat nem csinálnak, a képeket elnézve a többség nem is túl kihívó, és ha minden másért lehet vonulni akkor ezért miért ne lehetne. Kicsit unalmas már minden évben átrágni magunkat ugyan azon a témán, az ember azt hinné a pestiek belenyugodtak már abba az egy napba, de úgy látszik nem.

2020. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Úgy ettem észre hogy mindig azoknak van a legtöbb véleményük róla, akik nem érintettek, és akiknek az életét semmiben sem befolyásolja.
2020. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Én nem vagyok érintett ez igaz, de én is azok közé tartozom akiket provokálni akarnak.
2020. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Provokálás, magamutogatás szerintem.

Elértek ezáltal bármi pozitívat?

Nem.

Az emberek egy része továbbra is ellenségesek velük, a másik részét továbbra se érdekli, vagy eddig se volt velük baja.

2020. máj. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!