Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért várják el sokan azt,...

Miért várják el sokan azt, hogy 24 éves koromra már házas legyek?

Figyelt kérdés

Az egyetem elvégzése után munkába álltam, új embereket ismertem meg és az ismeretségi köröm is újakkal bővült.

Azt vettem észre, hogy újonnan megismert emberek (főleg a munkahelyi ismerősök) elég gyakran érdeklődnek afelől, hogy miért nem házasodom meg.

Kezdem unni, hogy mindenkinek magyarázkodjak a magánéletemről és arról, hogy miért nem akarok kapcsolatot. Persze sokan furcsállják azt, hogy én nem akarom mással összekapcsolni az életemet, de én otthon egyedül sokkal jobban érzem magam, és én ezt az életmódot már megszoktam.


Miért várják el sokan, hogy 24 évesen házas legyek?

Veletek is volt már ilyen?



2020. máj. 30. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Mondd azt nekik hogy akkor házasodsz meg amikor akarsz.

Nem kell velük foglalkozni. Adj rövid, témát lezáró válaszokat és akkor szerintem venni fogják az adást.

2020. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Férfi vagy? Nőként még kínosabb, mert azzal is nyaggatnak, hogy mikor lesz gyerek. Hiába mondom, nem fogják fel az emberek, hogy egyrészt semmi közük hozzá, másrészt nem lesz se párkapcsolatom, se gyerekem, mert egyiket sem szeretnék. Mondjuk most, hogy a 30-as éveimben vagyok, már úgy-ahogy kezdenek rájönni, hogy tényleg komolyan gondolom.
2020. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Tapasztalatból mondom: unalomból kérdezgetik. Mert ez olyan szokás, főleg a házasoknál, hogy nyaggatják azokat, akik még nem adták be a derekukat. Kezd el őket kérdezgetni a házasélet rejtelmeiről, meg hogy milyen a házasság 10-15-20 év után, nemsokára cifrákat fogsz hallani, és ők maguk fogják lepasszolni a témát.
2020. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Ilyet normális ember nem kérdez. Legfeljebb akkor, ha 100 éve párkapcsolatban vagy, de ez nálad nem áll fent! Tegyél rájuk magasról..
2020. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Fura, én 28 vagyok és tőlem nem kérdezgetik, pedig tudják, hogy régóta együtt vagyok a párommal. Volt elég rosszul csinálsz
2020. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Persze, én is folyton megkapom. Igaz van párom, de a munkahelyemen napi szinten megkapom, hogy miért nem költözünk össze, miért nem vagyok eljegyezve. Nem teljesen mindegy ha így nekünk egyelőre jó?

Az utóbbi időben sokat vigyáztam gyerekekre, azóta állandóan azt hallgatom, hogy lassan nekem is jöhetne a baba és legalább beletanulok a dologba.

Megmondom őszintén nem akarok jelenleg se házasodni, se anya lenni. Akkora bunkóság ilyeneket kérdezni. Foglalkozzon mindenki a saját életével!!

25N

2020. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
csak szeretnéd, hogy ezt kerdezgessek, de ezt te magad sem hiszed el ;)
2020. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
mert látják hogy idegesít. igazából direkt szivatnak. Ennyi idősen normális ember nem nősül amúgy sem.
2020. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Engem főleg a család szívat, akik szerint én vagyok az önző és nem normális, mert mindenki 20 évesen már házas volt és rendelkezett minimum 1 gyerekkel. Én meg közelebb vagyok a 30-hoz immáron és hiába van párkapcsolatom 6 éve, se házasság, se gyerek.

Le kell szarni. Vissza szoktam kérdezni, hogy "ők mikor szexeltek védekezés nélkül úgy, hogy a férfi bennük ment el? És jó volt? Ó, csak nincs baj a házasélettel? Te jó ég, akkor el fogtok válni? A gyerekek tudják? Mi az, hogy ne kérdezzek ilyet, hiszen te is rendszeresen megkérdezed tőlem!" Ekkor halálosan besértődnek kb 2 hónapig és nyugi van.

2020. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tőlem is kérdezgetik mikor nősülök meg, mert már ideje lenne. Legfurább, amikor olyasvalaki kérdezi, akiről tudom, hogy boldogtalan a házassága.
2020. jún. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!