Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek nem kib..szás,hogy...

Szerintetek nem kib..szás,hogy nimcstelenül jössza a világra és a tankötelezettség miatt az is maradsz 16 éves korodig, meg még 2 évig szülői tulajdon és jpgokat sem gyakorolsz?

Figyelt kérdés

Nekem még 18 volt. Egyébként kitűnő voltam, de star se múlik ezen, max. kiközösítés, iskolai zaklatás miatta...


Ez mind szép és jó, de vannak putri környékek, ahonnan lehetetlen litörni, meg nagyon gázos családok.

Aztán ott vagy érettségivel, pár fillérrel, nincstelenül egy putri környéken, ahol emberi teljesíthetőség ingázó határon nélkül állás nincs. Se kaucióra pénzed, se autód, se valami állami segítség, de még munkanélküli segély sem. 18 év alatt hazavitethetnek rendőrrel, ahogy jogokat sem gyakorolsz, még az orvosi beavatkozásról is a szülő dönt. Meg sem adva az esélyt, hogy menekülj, tankötelezett vagy, meg 18 alatt hazavisz a rendőr. Aztán leérettségizel, mid van?? Az egészségügyi problémáról nem beszélve, vsipő, gerincferdülés stb.


De Viktor mindenhol munkahelyet teremt és nem hagy cserben senkit a nyugdíjasok agyát ezzel mossa át!


Tudom, hogy ez szörnyen hangzik, de ez van!


A legújabb, hogy húzzak az erdőre!


2020. jún. 3. 21:04
 1/5 A kérdező kommentje:
50 kilós mindenféle problémával bűzok az erdőre, vagy apuci ad nekem!
2020. jún. 3. 21:05
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem az én, hibám 4 évig kajával dobátak, meg lökdöszek, mert nem 5-6 tárgyból bukom, meg lógok hónapokat!
2020. jún. 3. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
És ha lennél tanköteles, akkor mi lenne? Ott lennél 8 évesen még írni olvasni sem tudnál, nem lett volna senki aki alád rakja az internetet, meg az okostelefont/számítógépet, hogy itt sírj, és tessék boldogulj...
2020. jún. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
te 10 évesen el tudnád dönteni hogy szeretnél e iskolába járni, és ha beteg lennél van e szükséged vagy sem?
2020. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
van értelme a tanulásnak, ha emiatt bántanak akkor ez a közösség hibája és nem a rendszeré
2020. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!