Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek hogy elfogadjam...

Mit tegyek hogy elfogadjam magamat a külsőmet?

Figyelt kérdés
Vannak önértékelési problémáim sajnos , de erre rásegít a többi ember ,,véleménye " megjegyzésre a külsőm illetően próbálom figyelmen kívül hagyni ezeket mert tudom hogy ezek az emberek valamilyen szinten lelki szegények és attól érik magukat jól ha masniknak rossz , és tudom hogy nem is ismernek igazan és azért kötnek bele pont ebbe mert másba nem tudnak de néha tényleg rosszul tud esni .. valakinek esetleg volt hasonló szituáció élménye valami tanács ezzel kapcsolatban?

2020. jún. 7. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
En azt mondom csodalatos ember vagy! Sz#rd le masok velemenyet, foleg azoket akik nem ismernek
2020. jún. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom Lina és Panni Önértékelés 1. videóját! Brutál hasznos volt nekem is.
2020. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy nem az számít hogy magadat elfogadod, hanem hogy a nők elfogadnak-e.


Ha lány vagy akkor úgyis lesz olyan fiú (több is) aki elfogad.

2020. jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!