Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mindenki körul pezseg az élet...

Mindenki körul pezseg az élet mit tehetek h elfogadjam ezt, ha mar valtoztatni nem tudok rajta?

Figyelt kérdés

Latom a Facebookon h mindenki a 40 es 50 es korosztalyól koncertekre szinházba , klubokba megy néha. En soha sehova csak mint a vakondok , otthon , fözes , takaritas , vasalás , munka , es a tizenegy éves lányomból áll az életem .

10 éve nem voltam sehol , es ha kifizetem a szamlaim hóvégén , van kaja fözve es meg egy cukraszda is befér már úgy érzem jól élünk ( elvált vagyok )

Utana hallom az 56 eves kollegam h pubba volt , koncerten en meg teljesen be vagyok már gyepesedve.

A gyerek nem akar senki massal maradni es nincs is kire hagyni es az ilyen stilusú tanács h bizd ra barkire , cukrosbacsira , csak kimehess nem érdekel.

Egyedul nem lehet mèg hagyni mert fél

Én meg 40 vagyok



2017. okt. 24. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor milyen tanácsot szeretnél?

Ki akarsz mozdulni, addig jó. A gyereket nem tudod senkire hagyni, ez gond. Ezen kell változtatni.

Barátnők?

2017. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tudom, attól is függ hol élsz, én megyeszékhelyen, de itt pl. folyton van tavaszi fesztivál, szüreti napok meg a tök tudja mindenféle szar ingyenes koncertekkel, programokkal... Lehet menni a gyerekkel is kirándulni, igaz, ahhoz egyszer venni kell két pár bakancsot, aztán kensz szendvicseket, felültök a buszra, ha nem ilyen hely közelében laktok, meg lehet nézni mit tudom én az Ilona-völgyet vagy valamit, ami nektek elérhető távolságra van, ezeknél sincs belépő.


Vagy te konkrétan olyan programokra vágysz, hogy másokkal mégy el a gyerek nélkül? Mert hát ha a gyereket nem tudod kire hagyni, akkor az gáz. Egyrészt. Na de, itt eléggé úgy tűnik, hogy te azért is vagy begyöpösödve, mert semmi társaságod sincs. Az meg, hát szívás. Ha el is maradna a gyereked mással, akkor se lenne kivel menned valahova. Mert ha lenne kivel menned, akkor most is tudnál menni, csak vinnéd a gyereket is. Mert egy színházhoz, mozihoz elég idős lenne, nem is kéne otthon hagynod. Csak te nézed a facebookon, hogy másoknak van szociális élete, neked meg nincsen, aztán a gyerekere fogod, hogy mert őt nem lehet magában hagyni? Hát másoknál több gyerekes család/szülő fog össze és csinálják az ilyen-olyan programokat együtt... Most arról nem a gyerek tehet, hogy az anyja vakond életmódot választott. Gondolom ő is hogy élvezi..

2017. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs legjobb barátnője? Havonta egyszer ott alhatna, és akkor te is ki tudnál mozdulni kicsit.
2017. okt. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!