Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mikor a legjobb instára...

Mikor a legjobb instára posztolni, ha az a cél, hogy minél többen likeolják?

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 11:14
A kérdező szavazást indított:
Reggel 6 és 10 óra között
11 és 14 óra között
15 és 17 óra között
18 és 20 óra között
21 és éljfél között
Éjfél után
18 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve ti mikor szoktatok posztolni?
2020. jún. 11. 11:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen.

Az ismerőseid eltérő napszakokban nézik meg, aki pedig nem az ismerősöd, azt úgy se fogja érdekelni.

Én raktam már ki képet hajnalban, éjszaka és szinte minden létező időpontban, és a kedvelések száma stagnál. Nem ezen múlik.

2020. jún. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább Facebook-nál volt anno releváns, Instagram-on jellemzően minden új képet végignéznek az emberem.
2020. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Én ritkán posztolok, változó, hogy mikor. Általában este, mert akkor van időm válogatni a képek között meg filterekkel szórakozni.

Nálam nincs jelentősége, mert sok ismerősöm teljesen másik időzónában él, szóval olyankor is jöhetnek lájkok vagy kommentek, amikor az itt élő ember nem instagrammozik.

De szerintem nincs jelentősége, mert az új posztot úgyis feldobja az algoritmus.

2020. jún. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
változó, de vannak erre vonatkozóan statisztikák, keress rá
2020. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!