Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon nemzetközi környezeteben tölteni a nyarat?

Figyelt kérdés
Azt terveztem, hogy elutazok önkéntesként (workaway) külföldre a vizsgáim után, de a vírus közbeszólt. Ugyan kiutazhatnék, de akkor két hét rögtön karanténban telne és értelemszerűen nem azért mennék. Viszont így itthon nem tudom, hogy hol tudnék hasonló "élményben" részesülni, ahol külföldiek között lehet az ember, különböző kulturákkal, aktívan kommunikálhat idegen nyelven. Ha van ötletetek, akkor légyszi írjátok le, bármi érdekel (munka, önkéntesség, tábor stb.)!
2020. jún. 11. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Menekülttábor. Viccen kívül, jobber vagyok meg xenofób , de migránsokkal dumálnék angolul, gyakorlásnak jó.
2020. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én menekülttáborba is nagyon szívesen mennék, tényleg, mert még érdekelne is, viszont nem tudom hol találok ilyen lehetőséget. Erről tud valaki valamit?
2020. jún. 11. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!