Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok azokról akik...

Mit gondoltok azokról akik photoshoppolják/filterezik a képeiket a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Egyszer tapasztaltam már olyat, hogy bejelölt valaki, megnéztem a képeit, találkoztam vele személyesen és mintha egy másik ember lépett volna elő a képekhez képest. Személyesen nagyon csúnya volt szegény.

Gyakrabban tapasztalom a "nem egészen" úgy néz ki mint a képeken esetet.


Én azt gondolom, hogy az extrém esettől eltekintve nem gond, sok ember nincs megelégedve magával. Vannak emberek, akiket annyira nem zavar, hogy még az extrém esetet is dícsérik, úgyis, hogy tudják mi a valóság. Most akkor rajtam kívül nem érdekel senkit a hazugság?


2020. jún. 12. 23:02
 1/2 anonim válasza:
Elveszett lélek, félig-meddig. Önbizalomhiány, vagy éppen keresi a boldogságát, csak azt nem tudja, hogy nem így fogja megtalálni. Mindenkinek jár valaki, aki feltétel nélkül szereti, és aki mellett önmaga lehet. Amikor majd leveheti minden maszkját. Csak ehhez nagyon sok önismereti munka kell, bizony. Elfogadni magunkat olyannak, amilyenek vagyunk.
2020. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sem gond. Persze, túlzásba lehet vinni... De egy kép néha a natúr színekkel nem esztétikus. Én nem azért szerkesztem a képeimet, mert nem tetszem magamnak... Jaj, dehogynem, hiszen utcára is szívesen megyek akár smink meg tuning nélkül is. De az egy kép. Abban szeretem a harmóniát. Zavar, ha tökéletes lenne egy kép, de a fényviszonyok kihozzák az aktuális ragyámat, ha kusza a hajam, ha vannak fölösleges dolgok rajta... Persze, fel lehet úgy fogni, hogy az ember tökéletes akar lenni... Én úgy fogom fel, hogy a képet akarom tökéletesnek.


Mondjuk engem fel szoktak ismerni. De a kósza szemöldökszálat, az aktuális ragyámat és az idétlenül gyűrődő pólómat én is módosítom. Meg növelek kicsit a kontraszton, hűvösítek a színeken vagy kitakarítom Pistikét a hátam mögül.


Arra is érdemes gondolni, hogy hova rakja az ember az adott képet... Instán gyönyörű képek vannak és nekem valahogy nem illik oda egy nem szép kép. Aki fakó, én is szar vagyok rajta, a háttér is, minden... Egyszerűen nem.

2020. jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!