Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mikor lesz újra normális az...

Mikor lesz újra normális az élet a városban?

Figyelt kérdés
Mint a koronavírus előtt...

2020. jún. 13. 17:50
A kérdező szavazást indított:
Még messze van.
Most már csak egy pár hét.
Szerintem már minden ugyanolyan.
Nem lehet tudni...
Talán sosem.
54 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
normális élet van, már most is tele van minden emberekkel.
2020. jún. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos a buszok meg a villamosok is tele vannak már...
2020. jún. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Debrecenben ugyanolyan az élet, mint a vírus előtt. Rengetegen vannak az utcán, boltokban és éttermekben is.
2020. jún. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Az nem volt normális.
2020. jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Én inkább azt kérdezném, hogy az országban mikor lesz újra normális élet. Persze, mászkálnak az emberek, de rengeteg közülük úgy kezeli a másikat mintha minimum leprás lenne, a járműveken még mindig le van zárva az első ajtó, ha 9 és 12 között tudnál vásárolni, vagy csak munkába menet vennél valami péksütit az ebédszünetedre, akkor így jártál, stb. Meg persze a maszk. Itt a 30 fok, sokan már eddig is nehezen bírták az amúgy 0 hasznosságú maszkot, de most, hogy meleg (és jelenleg párás is) a levegő, sokan már nem bírják elviselni. Pont a minap töltöttem 1 órát azzal, hogy egy fiatal összeesett, mert nem kapott rendesen levegőt a buszon amiatt a szar miatt.
2020. jún. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Miről beszélsz? Mi változott?

Mi újra?

2020. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

"mászkálnak az emberek, de rengeteg közülük úgy kezeli a másikat mintha minimum leprás lenne"


Soha nem fogom megérteni, miért akar mindenki a másikhoz dörgölőzni.

2020. jún. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Én már a mozik, színházak, koncertek és egyéb rendezvények újrakezdését várom már nagyon. Ha azok is ismét újra elkezdenek folyamatosan zajlani, akkor szerintem már tényleg visszatért nagyjából a régi élet.
2020. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk is újraindult az élet. Szórakozóhelyek helyett pedig a városban, parkokban mennek a bulik.

#8 már vannak bulik is, például Debrecenben a víztoronynál, Balatonon is láttam hogy Yamina volt és Bp-n is :D

2020. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem már minden normális. Mondjuk, nekem nem fontosak a mozik, színházak, koncertek és egyéb rendezvények. A Szigettel kapcsolatban pedig egyenesen örülök!
2020. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!