Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Vectra B 2. 0 16V városba...

Opel Vectra B 2. 0 16V városban 15 litert fogyaszt 100-on, autópályán 130-as átlagsebességgel 10-et, ez normális?

Figyelt kérdés
Nyáron is ennyit mértem nem csak télen. Elvittem szerelőhöz, az azt mondta hogy ezek a motorok ennyit esznek. De a gyári specifikációban ennél kevesebbet ír. Nem sportosan vezetek, hanem óvatosan, mégis ennyi a fogysztás.

#Opel vectra b fogysztás
2020. jan. 17. 02:22
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
A gyári adatokat komolyan venni nem szabat. spritmonitor.de -t érdemes meglesni ott van fenn rengeteg fogyasztási adat, amúgy valszeg ez a normális fogyasztása.
2020. jan. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjatok mar ezt a spritmonitort, az egy fhos oldal. Multkor megneztem a kocsimat, volt 100 ertekeles, 6.2es fogyasztastol 13.5ig volt minden. Ebbol aztan marha sokat lehet kikovetkeztetni.
2020. jan. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ha nem tudod hasznalni az nem azt jelenti hogy az oldal hibaja.... mert a ahngsuly épp az átlagértékeken van. :D Én kocsimmal is lehet menni 6 literrel, de megtaposva a 16-ot is simán benyeli.
2020. jan. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

#2:

Mert az átlagértéket kell nézni.

Az alsó-felső 4-5 db-ot figyelmen kívűl kell hagyni.

2020. jan. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg az a baj az én autómra is van 6-tól 14-ig minden. Ebből okosabb nem leszek, max annyi, hogy az enyémnél még így is kirívóan magas.
2020. jan. 17. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!