Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mikor valaki személyeskedik,és...

Mikor valaki személyeskedik,és beszól elég rendesen,hogy lehet elérni,hogy leszálljon a földre?

Figyelt kérdés
Hogy lehet neki úgy visszaszólni,hogy érezze,hogy egy agyrágóbogár éhenhalna a fejében? Magyaránt,hogy ne kelljen nekem még egy jó pár sort elmondani,hanem egy mondattal lerakni az egóját a földre,és hogy úgyanúgy érezze magát,mint én,mikor beszól?
2020. jún. 16. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
“ legyszives a frusztrációdat ne rajtam vezesd le mert erre nincs energiam. “
2020. jún. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
“ ha ennyire unatkozol foglalkozhatnal magaddal, mert lenne mit. “
2020. jún. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vetek rá egy lenéző pillantást és nyugodtan annyit mondok:csönd
2020. jún. 16. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

En vmi halàlhiggadt mosolygo nyugalommal igazat adok neki. Ill minden vergödésèn mosolyogtam.

Egyszer egy agresszor igy lett megsemmisitve. Amièrt ö ideges volt igy ö lett a "gyengébb"kis senki.


Màr nem emlékszem mondatokra, de sorozatban probàlkozott be, az egyik megmaradt.


Külföldön dolgoztam szàllodàban. Takaritàs àgynemühuzàs stb.


Erre vmin veszekedtünk ismerösömmel(vagy exemmel) ès àtment személyeskedésbe.

Hozzàm vàgta, hogy nem tudok én semmit csak porszivozni tudok.

Én meg mosolyogva vàlaszoltam, igeen ahaa, csak porszivozni tudok.

Es valahogy folyamat a röhögés volt bennem rajta vmiert, amit probàltam elnyomni, mert nem passzolt a helyzethez, szoval vmiért pont veszekedès alatt talàlt meg a röhögögörcs is. De viccelödtem is amugy.

Total megzavarta hirtelen még elkezdett bénàzni is.

2020. jún. 16. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan reakcióval én is reagáltam mint a 4# válaszoló, de nekem nem jött be, csak még nagyobb patália lett a dologból.😰

Tehát emberenként válogathatod kire mi hat. Sajnos nincs univerzális tanács.😔

2020. okt. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!