Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan népszerűsíthetem a...

Gerggrastyn kérdése:

Hogyan népszerűsíthetem a blogomat?

Figyelt kérdés

Nemrég megírtam első blogbejegyzésemet, ami szerintem elég összeszedett és érdekes lett.

Arra szeretnélek kérni titeket, hogyha van kedvetek, olvassátok el, és írjátok le róla a véleményeteket, valamint arra szeretnélek kérni titeket, hogy adjatok tippeket blogom népszerűsítéséhez ill. folytatásához.

(A téma továbbra is a közösségi média és a sztárok lennének)


Itt az első bejegyzésem:

[link]



2020. jún. 17. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A népszerűsítésben nem igazán fog segíteni a google, pláne ha friss sztárhíreket írsz, elédrakja a nagy oldalakat.


De látom már van rajta pár facebook like, tehát ismerősök közt tudod organikusan reklámozni.


Gondolom azt is látod mennyiért tesznek ki az indexre rövid ideig, ha neked megéri, azzal hirtelen sok embert elérhetsz.


Akkor csinálhatsz facebook oldalt a blogodnak, majd annak hirdetéseket, ezek pár ezer forintos csomagok, és tudod szabályozni a célközönséged.


Persze előtte nem árt ha már páran kedvelik az oldalad, mielőtt meghirdeted.


Akkor csinálhatsz olyat is free be hogy instagrammon teszel közzé képeket a blogodból, majd hozzáírod hogy


"link a profilomban" stb, stb...


Meg, belinkelgetheted csoportokba, mondjuk ha írsz egy sztárról, és belinkeled a fan clubjába, adminfüggő, de lehet hogy nem törlik.


Most hirtelen ennyi ugrott be.


Meg, legjobb ha eleve angolul írsz, aki blogot olvas, általában tud angolul is, és sokkal több embert elérsz.

Személyes tapasztalat.

2020. jún. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ha nagy terveid vannak vele, akkor alap, hogy angolul kellene írni.
2020. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Domain vásárlása pl.
2020. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!