Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek hogyan javíthatnám...

Szerintetek hogyan javíthatnám, népszerűsíthetném az új blogomat?

Figyelt kérdés
[link] Ez a címe. Konkrét, személyes véleményeket írjatok, légy szíves, ne általánosságokat.

2017. jan. 4. 14:28
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Hű, szerintem borzasztó. Agymosás íze van az egésznek, semmi nem keltette fel az érdeklődésem. Bocsi. :(
2017. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
Szerintem elég depresszív ez a fekete design.
2017. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Jézusom.


A hajam tépem tőle.

Azt hittem, valami 13 körüli tinilány lehetsz, erre kiderül, hogy 24 éves fiú. A design valami förtelem, a stílus szintén. Nem attól fogsz jól fogalmazni, hogy minél fennköltebben próbálod összefűzni a szavakat. Legyen egy kicsit természetesebb, mert így belefájdul az ember feje, mire a mondat végére ér.

Kevesebb Oravecz Nórát kellene olvasni. Ez a személyes véleményem.


Ne vedd a szívedre :)

2017. jan. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
100%
Jól fogalmazol. De túl általános. Az emberek szeretik a konkrét dolgokat, ha van amiben magukra ismernek. Ugyanolyan szituáció, érzés, bármi. Az felkeltheti a kíváncsiságukat...
2017. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:

Javítás: egy gyors arculat csere, mert borzasztóan lehangoló a mostani dizájn'.

Mivel fiatal magányos emberek a célközönséged, nem kellene a hangulatukat még jobban lehúzni. Adj világosabb, fiatalos, színes külsőt a blogodnak, hogy életvidám, barátságos legyen. (szívesen segítek, de a net is tele van remek tutorialokkal)


Reklámozhatod a blogod más oldalak reklámkönyvébe(gportal pl.) vagy kérhetsz banner cserrét más, témában hasonló vagy neked szimpatikus blogoktól.


Amúgy az oldal maga aranyos ötlet, de a bemutatkozás nekem erőltetett^^ De sok sikert hozzá! :)

2017. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
94%

Nekem az egész erőltetett, nem csak a bemutatkozás. Ez a Legyél boldog, mert: ... lelökte az agyamról a láncot.

Semmi olyat nem írtál, amitől az ember boldog tudna lenni, de még csak olyat sem, ami egy halvány mosolyt rajzolna az arcra.


Valahogy túl mesterkélt az egész, semmi természetesség nincs benne. Egy blogbejegyzés nem attól jó, mert több sorból áll, hanem attól, hogy van mondanivalója. A tieidnek nem igazán...


Lehet, hogy kéne egy reset a blognak.

2017. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Elég negatív a kedvem, kivagyok ettől az időjárástól, erre ezt kell látnom...szörnyű.
2017. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
90%

Ne haragudj, de ennek semmi értelme.

A dizájn csúnya, olyan mintha 2007-ben, egy 13 éves emós kislány blogja lenne.

Aztán a koncepció... Mégis hogy szeretnéd segíteni az embereket? Ne neten keresgélj barátokat. Annyi idő alatt, amíg összedobtad ezt az oldalt, már feleleveníthetted volna a kapcsolatod egy régi ismerősöddel. Kimehettél volna sörözni...

2017. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Weblapkészítés kategória, tehát, a tartalmomba nem olvastam bele. Mobilon le van vágva a sorok vége. De speciel nekem a színvilág, meg főleg a fejléc nagyon bejön.
2017. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos hozzászólásokat! Értékeltem ezeket.

A kritikusakat is.

De azzal, hogy töröljem, meg szörnyű nem tudok mit kezdeni. Mivel a kérdés másra vonatkozott.

2017. jan. 4. 18:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!