Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen közösségekbe lehet...

Milyen közösségekbe lehet járni, ha távmunkában dolgozik az ember?

Figyelt kérdés

Van a baráti kör, az egy dolog, de nyilván a barátaival nem olyan a közösségi élete egy átlag felnőttnek, mint mondjuk a kollégákkal, akikkel minden nap találkozik, kénytelen-kelletlen, mert össze vannak zárva. És ez most a kapcsolat minőségétől függetlenül akkor is egy közösséget jelent, aminek rendszeresen tagja, és az ideje jó nagy részét ott tölti. Ha iskolába jár az ember, az is hasonló, a napja nagyobb részében össze van zárva másokkal, akiket szeret vagy sem, de igenis interakcióba kell velük lépnie.

Milyen más, ehhez hasonló közösségbe lehet járni, ami relatíve rendszeres, és nem is csak hobbiból van (mint pl a sport vagy ilyesmi)? Vallást most ne keverjük ide, nyilván az egy teljesen más kategória.

Ha távmunkában dolgozik az ember, akkor a kollégákkal való viszony közel sem olyan közvetlen, a hobbik meg mégsem tölthetnek ki annyi időt, mint a munkahely, mert hát mégis csak 24 órából áll egy nap. Hol máshol lehet még szocializálódni ilyen szinten? Van ilyen hely egyáltalán?


2020. jún. 21. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs. De ha sok hobbid van minden nap lehet valami kozos programod masokkal.
2020. jún. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. Nekem van egy kutyám, általa sok új embert ismertem meg.
2020. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!