Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Màsokat is irritàlnak a...

Màsokat is irritàlnak a csokolozos közös képek profilnak beàllitva? Lassan màr ignoràlom az ilyeneket. Vagy tulgondolom?

Figyelt kérdés

Kb korosztalyom egyik bnöm màsik edzötanàr.

És amikor irogatunk ugye folyamat ezt làtom hogy csokolozàs megy a pàrjàval mivel profilkép es amikor posztolnak is az jön be


Amikor pl irnék az edzömnek is, ugy frusztràl hogy egy nlt csokolo pasinak kell irnom. Igy inkabb nem is irok rà hogy jàrnék ujra(koronavirus utàn ujranyitott),igy nem is jàrok.



#profilkép intim pàrkapcsolat
2020. jún. 24. 18:31
 1/7 A kérdező kommentje:
*nöt csókoló profilképe az edzömnek
2020. jún. 24. 18:33
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Hadd tegyen már ki azt profilképnek amit ő gondol.
2020. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem te frusztrált vagy, aki meg ilyet tesz ki, az TALÁN önigazolásnak mutogatja.


Ez csak az én véleményem, mindenkinek szíve joga elfogadja-e. Kiemeltem, mert van aki a saját válaszát gondolja a világ közepének.

2020. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%

Én azt utálom amikor nyilvános helyen csókolóznak párok

Nem is tudom ez már magánügy ami nem tartozik senkire meg gyerekes is

2020. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Olyan mintha a magànéletèt tolnà a kèpembe.

Mèg jo hogy személyesen ha beszéltem vele anno nem elöttem turbékoltak. Nekem kellemetlen helyette.


Bnömmel is igy olyan fura mintha azt akarnà mindenàron reklamozni mit csinal ejjelente.annyira nem érdekelne es tolakodo valahogy nekem ez az egész.


Lehet felteszek vmi védekezésreklàmot en meg az alà amiket irok nekik. Vagy nem is tudom. Mit lehet ilyenekre reagàlnk hamàr a magànéletükbe màrtanak.

2020. jún. 24. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen
2020. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tök igazad van,gusztustalan ők az ilyenek. A kép még hagyján, valóban lehet ignorálni ezeket, S nem írni nekik. Csak magukat teszik nevetségessé ezekkel a fotókkal.

Sokkal ocsmányabb pl. Ha járműveken nyalják egymást és cuppognak, szürcsögnek a fejem fölött, vagy mögöttem, előttem, stb.

Kulturált ember nem csinál ilyet...

dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!