Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha vadidegen lány(ok) rám...

Ha vadidegen lány(ok) rám köszönnek az utcán hogy helloookaaa akkor azok szórakoznak vagy ismerkedni akarnak?

Figyelt kérdés

Mennyi esélye van egy ilyet komolyan venni? Nyargalok a dolgom után jön szembe két vadidegen csaj és az egyik megtorpan és rámköszön helllookaaa...

nagyon ismerkedés szaga van, de olyan átverés szaga is. Csak nem gondolták hogy leállok velük bájcsevegni? Meg se álltam valamit odamormogtam és húztam tovább.


Vélemények?


2020. jún. 24. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem akarsz bájcsevegni, akkor igazából, mindegy, nem? Lehet bejöttél nekik, ezért köszöntek :D. Vagy azt hitték ismernek.
2020. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne komolyan venni? :D

Vagy neked kevésbé lenne gyanús, ha fb-on írna rád? :D


Miért ne állhatnál le vele / velük beszélgetni?


Nem nagyon értem amúgy, hogy neked mi a problémád ezzel.

Vagy túlzott önbizalom hiányod van, és nem gondolod, hogy bejössz a csajoknak, vagy csak nem tudod elképzelni azt a helyzetet, hogy az emberek csak úgy az utcán is megismerkedhetnek. Mint régen, tudod :D


Megnyugtatlak van ilyen.


Egyébként természetesen benne van a pakliban, hogy szórakoznak, de én valahogy csak szimpla ismerkedésnek gondolnám. :)

2020. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyenek csak szórakoznak, nem kell komolyan venni őket.
2020. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Csak szórakoznak.
2020. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Csak szórakoznak."


így van. szerintem is. hát most nem repült be a madár a csapdába, csajszik.

2020. jún. 25. 07:38
 6/8 A kérdező kommentje:

"Miért ne állhatnál le vele / velük beszélgetni?"


Mert vadidegen vagyok nekik azért. Idegennel szóba se állunk ez evidens alap. Soha senkivel. Ez annyira alap mint az 1x1.

2020. jún. 25. 07:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Uhhm, jesszus. :))

Rendben, igazad van. Ne is állj szóba idegenekkel. Nőkkel meg pláne ne, mind csak szórakozni akarna veled.. :D :D

2020. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Nőkkel meg pláne ne, mind csak szórakozni akarna veled.. :D :D"


Mondhatsz akármit ha egy tizenéves csaj életében először meglát, rám veti élete első pillantását, és egyből ismerkedni akar--- na az átverés szívatás. Más nem lehet.


lehet neked nincs de nekem van önkritikám. AZért nem vagyok olyan jó pasi hogy egy csaj az első ránézéstől lehidaljon tőlem.

2020. jún. 25. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!