Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Introvertáltak, nem irigykedte...

Introvertáltak, nem irigykedtek ilyenkor a többiekre, akik a strandon, szórakozóhelyeken, bulikban, külföldön tengetik a napjaikat és habzsolják az életet, míg ti a 4 fal közé vagytok szorulva a gátlások miatt?

Figyelt kérdés
2020. jún. 28. 14:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Introvertált vagyok, nem gátlásos. Ez egy preferencia, azért vagyok itthon, mert jólesik és nem azért, hogy az engem kiközösítő extrovertáltakra verjem a nyálam. Ilyet csak az csinál, aki valójában extrovertált, csak mindenki leszarja, ezért marad neki a négy fal.



Le kellene szokni arról, hogy minden agybajos balfszt introvertáltnak nevezünk.

2020. jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hisz az introvertált és a gátlásos nem ugyanaz.
2020. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Egyáltalán nem. Araszolni az M7-esen, főni a tűző napon a sok elhízott koca mellet, belemászni a gusztustalan színű Balatonba, ahova mindenki belepisált már.


Fúj, örömmel hagyom ki az életemből.

2020. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Az introvertáltak pont úgy érzik jól magukat, hogy nincs nyüzsgés körülöttük.

Megvan saját terük és jól érzik magukat úgy.


24F, extrovertált

2020. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Én sem vagyok gátlásos, szeretek a négy fal között tevékenykedni és egyáltalán nem irigylem azokat, akik társaságfüggők és felszínesek - inkább sajnálom őket. :)
2020. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon habzsolom az életet :) De amúgy strandra is szoktam menni, nem az emberek miatt, hanem mert fürödni is szeretek.
2020. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Az introvertáltak pont azért azok, mert ők szeretnek befelé figyelni és nem vágynak pl. a strandon közös bacicserére, meg hasonló "élményekre", tehát nem is irigykednek, mert nincs mire, nincs miért.
2020. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Aki introvertált, az egyáltalán nem élvezi a tömegeket, nem ilyen típusú kikapcsolódásra van szüksége. Aki gátlásosság miatt nem mer ilyen helyekre menni, de amúgy akarna, az extrovertált, csak valamiért fél.

Egyébként egy introvertált ember miért ne járhatna külföldre pl túrázni vagy búvárkodni? Nemcsak az a “nyaralás”, ha valaki hullarészeg végig és minden bulit végigjár!


A kérdésed egyébként egy sajnálkozásba bújtatott lenézés, és ez elég szánalmas.

2020. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretek kirándulni, utazni, de külföldre például egyáltalán nem vágyom és a "szórakozóhelyek" is taszítanak - nem szeretem a tömeget.


Filmet is jobb szeretek itthon nézni, mert utálom, amikor a moziban mások csámcsogását kell hallgatnom, meg szemetelését kikerülnöm - nem is értem, hogy nem bír ki valaki kaja nélkül 2 órát?!

2020. jún. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
Introvertáltként üdvözletem küldöm a Balatonról. Ne irigykedj, mert te nem mehetsz sehova. Puszika
2020. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!