Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Introvertáltak, nem irigykedte...

Introvertáltak, nem irigykedtek ilyenkor a többiekre, akik a strandon, szórakozóhelyeken, bulikban, külföldön tengetik a napjaikat és habzsolják az életet, míg ti a 4 fal közé vagytok szorulva a gátlások miatt?

Figyelt kérdés
2020. jún. 28. 14:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
Miért hiszi még ma is nagyon sok extrovertált azt, hogy az introvertáltság és gátlásosság egy és ugyanaz???
2020. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
92%
Jelentem a kérdésed mert egyértelműen provokáció
2020. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Az introvertált ember nem egy vámpír, nem csak a 4 fal között tengeti életét. Ugyan úgy szoktak emberek társaságában lenni mint az extrovertáltak, csak utána kell nekik egy kis idő egyedül. Ha már a tévhitek: egy introvertált ember nem antiszociális (ami ugye az embergyűlölő), nem is aszociális azért, mert nem beszélget veled egyfolytában.
2020. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%
És te nem irigykedsz azokra az emberekre, akik nincsenek rákényszerülve mások társaságára ahhoz, hogy jól érezzék magukat?
2020. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%
én igen. de nem tudok megváltozni. már nincs egy haverom se. nem tudom mi a megoldás. ráadásul olyan helyen lakom ahol semmi nincs konkrétan csak bolt meg kocsma.
2020. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha te erre a nyüzsgésre, az élet habzsolására vágysz, akkor te pont hogy extrovertált vagy, csak valami fóbiák tartanak vissza hogy kiéld a vágyaidat.
2020. jún. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Introvertált vagyok, de szoktam és szeretek emberek közt lenni. Vannak barátaim, eljárok szórakozni, kirándulni, utazok.

Attól hogy elsősorban magamban szeretek lenni, vagy limitált számú társasággal még nekem is van életem. Nem irigykedem, ha olyan kedvem van én is részt veszek ilyen programokban, de az extrovertáltakkal ellentétben ritkábban van ilyen hangulatom.

Az introvertált nem azt jelenti, hogy otthon megrohad az ember és irigykedve nézi mit csinálnak mások.

Van olyan barátom aki imád kirándulni, és nagyon borzasztó meglepő lesz amit írok : simán elmegy egyedül bárhova. Túrázik, várost néz, fotóz és baromi jól érzi magát egyedül

2020. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Én is introvertált vagyok, ezért is tettem fel a kérdést. Utálom, hogy én is ebbe a csapatba tartozom, a legjobb lenne, ha a társaság töltene fel és nem inkább merítene ki. Nyilván nem felvágni akartam a kérdéssel, most is szívesebben lennék máshol, mint itthon, csak én nem így vagyok "kódolva"..
2020. jún. 28. 15:59
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha máshol szívesebben lennél akkor nem introvertált vagy, hanem magányos extrovertált
2020. jún. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

"Én is introvertált vagyok, ezért is tettem fel a kérdést. Utálom, hogy én is ebbe a csapatba tartozom, a legjobb lenne, ha a társaság töltene fel és nem inkább merítene ki. "

Ez alapján extrovertált vagy, akit a gátlásossága nem hagy kiteljesedni.

2020. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!