Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A vidéki kisebb települések...

A vidéki kisebb települések halottak, ti miben látjátok a visszatérést?

Figyelt kérdés

Én egy 7 ezer fős településen élek. Pár éve nyitott egy hamburgerező két asztallal és kész. Ennyi a lehetőség arra, hogy beüljetek valahova a haverokkal. Hosszú évekig még ennyi sem volt. A cukrászda 8-kor már bezár nyáron is. És eleve nincs is konyhája ugyebár.

A fővárosban dolgozok, tudom hogy nem várhatom el vidéken is a keleti konyhát, a kézműves burgeres helyeken való zabálást éjfélkor:D De azért siralmas, hogy semmiféle opció sincs.

A kocsmatöltelékeknek van lehetőség támasztani a pultot, az a lényeg...:D


Szerintem a megoldás abban lenne, ha komolyabb volumenű munkahelyeket kiszerveznének vidékre és nem lenne ennyire Budapest és megyeszékhely központú a jelentősebb fogyasztói réteget kitermelő munkahelyek világa.



2020. jún. 30. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Grillpartik? Gondolom felétek sokmindenkinek van kertje.
2020. jún. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kereslet - kínálat. Ilyen egyszerű.
2020. jún. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szándék, tőke és vásárlói igény. Ha ezek megvannak, akkor nyílik bármi ilyesmi.

Mivel ezek nem jótékonysági szervezetek, nem az a céljuk hogy neked lehetőséget adjanak hogy éjfélkor is tudj hamburgerezni. Ők ebből élnek, vagyis olyan helyen és olyan időben lesznek nyitva amíg komoly bevételt remélhetnek.

2020. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, nyilván értem a kereslet kínálatot. Erre írtam az utolsó bekezdést.
2020. jún. 30. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, pl. ha a cégek kicsit megerőltetnék magukat rugalmasságban, és több lenne a home office lehetőség, akkor nem kéne mindenkinek Budapesten és környékén tömörülnie.
2020. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!