Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Kisebb koromban sokszor álmodtam és most újra visszatért. Miért?

Figyelt kérdés
5-6 évesen többször láttam már ezt, a törtémet nagyon rövid és egyszerű. A családommal vagyok (apa, anya és a húgom) egy mólón állunk, naplementében és nevetük, aztán hirtelen minden nagyon csendes lesz. A családom elindul a mólón, befelé a tenger felé, egyre távolabb kerülnek, egyre kisebbek leszenek és én akárhogy próbálok utánuk menni, a lábaim nem engedelmeskednek. Végül tejesen eltűnnek, és ekkor ébredek fel. Régen rengetegszer láttam ezt és most, 16 évesen újra visszatért, már 3-szor álmodtam ezt... Miért és vajon mit jelent?

2019. febr. 15. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzed kívülállónak magad a családban? Esetleg úgy érzed, hogy ők érzelmileg jobban kötődnek egymáshoz, mint hozzád? Vagy alapból érzelmesebb beállítottságúak mint te?

Másrészt úgy is értelmezhető, hogy valami ok megakadályoz abban, hogy velük tarts, ez értelmezhető szó szerint is.Ez a hövőben is bekövetkezhet.

Betegség nem akadályoz téged valamiben?

2019. febr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha csak tudat alatt is, de félsz attól, hogy felnősz és elveszíted őket.
2019. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Remélem, nem veszíted el a családodat.

(egy kicsit még bele is borzongtam)


Figyelj rájuk, ahogy tudsz! Akit szeretsz, azt szeresd!

2019. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Erős az ember,

de a Végzet

ezerszer erősebb,

mint az emberek.

2019. febr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez nem túl bíztató 😅
2019. febr. 17. 10:20
 6/8 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Az álmok nem a jövőt mutatják meg, hanem a tudatalattidat, a gondolataidat. Persze, egyszer minden véget ér, de az álmod nem azt akarja megmutatni, hogy elveszíted őket, hanem hogy ettől félsz.
2019. febr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A családoddal jó a viszonyod(nevetünk). De fárasztóak neked(naplemente). És vágysz a magányra(csend lesz). Te szereted a nyugalmat, békét(part). Ők meg a nyüzsgést, változatosságot(tenger). [A móló a te és a családod közötti kapcsolatot jelképezi.] Tehát a kapcsolat megmarad köztetek(nem térnek le a mólóról). Csak tiszteletből kivonulnak az életedből(eltűnnek). Ez kettős érzelemmel jár bánt téged(próbálok utánuk menni), de a meggyőződésed az, hogy ez így helyes(lábaim nem engedelmeskednek).
2019. febr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hetes, nagyon köszönöm!
2019. febr. 24. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!