Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez miért van? Normális?

Ez miért van? Normális?

Figyelt kérdés

Amikor megyek az utcán vagy megyek valahova ahol sokan vannak és jönnek szembe akkor mindig nyomasztó érzés jön rám a testalkatom miatt (dagibb).

Meg hogy nem-e vagyok sáros valahol.


2020. jún. 30. 22:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg enni sem szeretek étteremben mások előtt, akkor nem merek odanézni, de eddig csak ritkán voltak rajtunk kívül.
2020. jún. 30. 22:24
 2/6 anonim ***** válasza:
nem
2020. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez miért van?
2020. jún. 30. 22:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Szorongàs a neve
2020. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, én is ilyeneket mondanék, szorongás, szociális fóbia, önbizalomhiány, önértékelési probléma, aszociálisság; ilyen szavak jutottak nekem is eszembe. Nekem pl egyszer volt olyan, végre eljutottam egyik kedvenc énekesem koncertjére; ozt egyfelől örültem, hogy "detökjó, mennyien szeretjük"; másfelől meg tökre féltem, hogy azé' mégiscsak : "Úristen, mekkora tömeg !!" :) De azé közben örültem tehát, hogy tényleg sokan szeretjük. :):) meg szal a pánikolás pl az is rossz lehet, esetlegesen még ez a szó is ide kapcsolható egyébként szóval tehát a kérdésedhez; meg na, szóval, hát, tudod, ilyen családi háttér; hogyha pl olyan családi háttérben nősz fel, ahol szeretnek; akkor talán nem annyira ijesztő egy nagy tömeg; de ha meg a családod is mondjuk pl kiközösít; jót sose veszi észre ha valamit csinálsz, mindig csak szidalmaz, és mindig mindenért te vagy a hibás, akkoris , ha ott se voltál; szóval mindenért; mert te szóval tökre testközelből tapasztaltad meg azt, hogy az emberek nem elfogadóak; és mi van, ha egymáshoz fogtok súrlódni, de mi van, ha a másik nem akarja hogy hozzáérj; mert mondjuk szegények is vagytok, és kicsit szakadtnak, fakó, kopottszínűnek tűnik a kabát pl ami rajtad van (szóval elég csak annyi is, hogy látszódik, hogy nem újonnan vásárolt; de szóval szakadtnak nem is kell, hogy legyen; csak mondjuk ha látszódik, hogy nem új, vagy nem pont a te méreted, hanem pár számmal nagyobb,és mondjuk picit lóg rajtad; meg pl cipődön is látszik, hogy új; meg pl arcodon is látszik, lerí, hogy nem jártsz wellnessbe; nem vagy olyan kipihent, hanem pl gondterhelt fejed van, meg stb.) ; meg amúgyis, meg stb. Na, tehát szóval rettegsz talán , hogy mások belédkötnek, hogy nem leszel nekik elég jó; vagy pl hogy mondjuk egy iskolában ha szűk a folyosó, akkor hogy elsodor a tömeg; meg úgy riasztó, ahogy árad feléd egy csomó ember; meg pl lehet,hogy gyors sebességgel is; nekem szóval ilyenek jutnak eszembe. És ,hogy tulajdonképpen nem is attól félsz,hogy nem fognak elfogadni, hanem ,hogy ennek hangot is adnak , és akkor sérülsz lelkileg. Tehát nem is feltétlenül attól félsz, hogy nem vagy elég jó mondjuk pl saját magad szerint; vagy mondjuk mások szerint; hanem hogy sérülni is fogsz mondjuk miatta; de mondjuk lehet , hogy pl önhibádon kívül nem jársz olyan nagyon márkás meg elegancsos cuccokban; mert mire telik; meg pl látszik, hogy fodrászhoz se jársz mindig, meg kozmetikushoz, meg pl ha lány vagy; akkor mondjuk pl sminkre se telik, vagy éppenséggel telne, csak mondjuk anyád szivat, hogy nehogy véletlenül neked jókedved legyen, ha neki is rossz volt; vagy éppen most rossz neki; akkor nehogy már valaki más, aki ottvan a közvetlen környezetében, jól érezze magát; meg ha pl a tulajdonaként kezel. Amúgy szal ezek nem mindenkire igazak, és most csak így felvetettem néhány dolgot, ami esetleg igaz lehet rád.
2020. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2020. júl. 26. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!