Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én szerintem valami...

Csak én szerintem valami borzalmas és undorító a pride? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mielőtt megköveznétek hogy "milyen maradi paraszt vagyok",leszögezném,hogy biszexuális vagyok én nem ítélem el a melegeket (ami érthető is biszex létemre).


Idén is megrendezik a prideot,jajj de jóó...ja, mégsem annyira jó.

A prájd már nagyon elfajzott.

Láthatjuk is,magas sarkúban táncikáló férfiak,agyon tetovált,kopasz nők stb.

Ez már nem az elfogadásról szól,hanem valami tök másról...


Néha már azt hiszem,hogy a pride csak le akarja égetni,be akarja mocskolni a biszexuálisokat, homoszexuálisokat stb.

Néha már én szégyellem magamat miattuk



2020. júl. 6. 12:23
A kérdező szavazást indított:
Szerintem is undorító lett a pride, egyetértek.
Szerintem NEM lett undorító a pride,nem értek egyet.
Inkább leírom a véleményemet
Nem tudom,nem érdekel
92 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
41%
A PRIDE-ra már évek óta nem jellemző amit leírtál. Ha nem lennének transzparensek meg sem tudnád különböztetni bármelyik más felvonulástól.
2020. júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%
Nekem nincs bajom a melegekkel, de miért kell tollboában vonaglani tűsarkúban az utcán? Erre biztos megvannak a megfelelő bárok, helyek, ahol kiöltözhet. Ismerek olyan pasit, mindig nagyon elegáns, rendezett és a világon meg nem mondtam volna, hogy meleg. Ezt is onnan tudtam meg, hogy egyszer láttam a barátjával sétálni. Mit bánom én ha a hálószobában iskolás lánynak öltözik, míg a világban úgy viselkedik, mint a többi ember.
2020. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
44%

Egyetértek veled. Nem erről kellene szólnia,amit csinálnak az már undorító és pont ezzel,fogják elérni azt,hogy nem lesznek velük szemben elfogadóbbak.

Normálisan felöltözve jobb hatása lenne ennek az egésznek.

Ha valakit ez tesz boldoggá hajrá, de nem az utcára való ez az öltözék.

Nem kell átmenni közönségesbe ahhoz,hogy felvállald magad.

2020. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Elkerülöm a pride helyszínét a pride időpontjában. Nincs bajom a nem heteroszexuálisokkal, de nem vagyok kíváncsi egy ilyen felvonulásra. Volt meleg ismerősöm, aki utálta a prideot, ő nem volt magamutogató, úgy volt vele, hogy kívülállóknak semmi közük hozzá, hogy ő a saját neméhez vonzódik.
2020. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%
A probléma csak az, hogy itthon még mindig jellemzően az 50-es években megragadt üresfejű nácik vannak, akik még mindig azzal foglalkoznak, ki, hova és mit dugdos. A Pride önmagában nem lenne gond, csak az a baj, hogy sok a kretén, aki bánt mindenkit, aki nem a "tipikus magyart" szimbolizálja - az elhízott, primitív, ostoba, tudatlan, de legalább fehér és hetero férfi/nő.
2020. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
48%
Jól látom, hogy augusztus 20 körüli napokra tették az időpontot? Azért ez nagyon nem szerencsés, ha így marad.
2020. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

"Nem erről kellene szólnia,amit csinálnak az már undorító és pont ezzel,fogják elérni azt,hogy nem lesznek velük szemben elfogadóbbak."

Ott a pont!!

Ott táncikálnak férfi létükre magas sarkúba,meg úgy kiöltöznek,hogy anyám borogass és úgy viselkednek mint az állatok,aztán sírnak,hisztiznek,hogy milyen kirekesztő a társadalom.

Biszexuális létemre hányni tudnék ezektől🤮.

2020. júl. 6. 12:53
 8/25 anonim ***** válasza:
57%
Liberális nézeteimnek megfelelően azt mondom, engem nem érdekel az egész, ezért véleményem sincs róla.
2020. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
47%
Na hát ugye az a helyzet, hogy a Pride nem csak a homo-és biszexuálisokról szól. Az LGBTQ+ betűi és a ma már sokszor használt "+" magába foglal mindenféle nemi identitású és orientációjú személyt. Röviden ezért láthatóak nőnek öltözött férfiak. A Pride lényege nevéből adódóan az, hogy szabadon felvállalhassa szégyen nélkül, büszkén mindenki önmagát. Ha a lehetősége adott lenne (nem lenne a társadalomban undor, gyűlölet, lenézés, tudatlanság), akkor nem lenne szükség ilyen eseményekre. Ez lehet a jövőben másképp lesz, ki tudja. Viszont a média sokszor nem javít rajta. Ebben az esetben sem. A Pride-on (akár a pestin, akár máshol) igen, vannak extrém külsejű emberek, természetesen nem is kevesen, de a legtöbben csupán átlagos melegek, akik mellett nap, mint nap észrevétlenül elmész az utcán. Csak az ilyen felvonulókat nem hírérték mutogatni. De végül is ezért fontos a Pride: ismerjünk meg különböző embereket, akik igazából ugyanolyanok, mint mi. Ők nekik is lehetőség ez új ismeretségek szerzésére, valamint bátorság merítésére- tudván, hogy nincsenek egyedül. Mi, "heterók", vagy bármilyenek is vagyunk is tanulhatunk belőle. Mit? Egy szélesebb látókört, meg elfogadást. Szóval Pride lesz még jó pár évtizedig, amíg nem leszünk elfogadóak és nem lesz beszűkülve az ismeretünk a melegekre, bikre és talán a transzneműekre. Amikor ez benne lesz a köztudatban, akkor nem fogja kiverni a biztosítékot senkinél egy magassarkúban sétáló férfi. Nem kell feleslegesen nagy feneket keríteni mindennek. Nem kötelező részt venni a Pride-on, nem kötelező a neten cikket olvasni róla. Szóval szerintem ide is érvényes az, ami mindenhova: ha nem érdekel valami, vagy nem tetszik valami, akkor ne pazarold rá az energiádat, lépj tovább:)
2020. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
40%

Nem értem egyáltalán miért kell felvonulni a buzogányoknak

Senkire nem tartozik a szexuális magánélet és abszolút nem kell reklámozni sem, hogy valaki homokos mert semmi értelme

De ez is egy tipikus homoszexuális jellemvonás, hogy valamivel villogjanak meg szándékosan akasszák ki az embereket, mert általában nem bírnak magukkal,erős feltűnési viszketegségben szenvednek a homoszexuálisok

2020. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!