Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintettek így, hova vesznek...

Szerintettek így, hova vesznek fel? (Rosszakarók és ítélkezők véleményére nem vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

Nos úgyan is költözés miatt egy sokkal erősebb általánosba kerültem át 8.év elején az az most.


És tartós betegség miatt sokat is hiányoztam ezért mindenből elértem a 30%-ot de nem kell osztályzot tennem mivel megszavazta a tanári kar,hogy nem kell mivel osztályozható vagyok de az az egy gond,hogy matematikából-Földrajzból-Fizikából félvkor buknak.


ÉS az lenne kérdés,hogy szerintettek igy,hogy 3tárgyból bukok de jó felvételit irok lehet esélyem ezeknél a suliknál vagy mit ajanlotok?


-Hengersor Pestszenlőrici Közgazdasági és Informatika Szakgimnáziuma (18.kerület)


-Bervezy Gergely (4.kerület)


-Budai Középiskola (2.kerület)


-Talentum Gimnázium (1.kerület)


-Bláthy Ottó Titusz Informatikai Szakgimnáziuma (3.kerület)


-Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola (5.kerület)


-Ady Endre Gimnázium (13.kerület)


-Brody Imre Gimnázium (4.kerület)


2016. dec. 21. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha buksz,akkor nem felvételizhetsz,addig amíg nem javítod ki.Nálunk így van legalábbis
2016. dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves egyes a torvenyben is benne van ha felevkor buksz akkor is koteles vagy jelentkezni kozepiskolaba max nem vesznek fel.
2016. dec. 22. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megbuksz félévkor akkor is jelentkezhetsz középiskolába. Bár sok középiskola eleve kizárja a bukott tanulókat. A 8. osztály év végén átmentél a pótvizsgán egy kegyelem kettessel, akkor csak nagyon gyenge sulikba fognak felvenni. Természetesen kívánom Neked, hogy írj 50-50 pontot a központi írásbelin, de valljuk be őszintén, hogy az ötöslottó esélyesebb. :)
2016. dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oda nagyobb az eélyed nyilván, ahova kevesebben jelentkeznek. De azért próbáld meg, ahova szeretnél. Ha nem vennének fel ahova szeretnéd egyik helyre se, akkor majd beiratkozol valahova ahol lesz hely. Később is be lehet iratkozni olyan sulikba ahol nem töltötték fel a maximális helyeket, ahova kevesebben jelentkeztek. Valahol el kell majd indulni.
2016. dec. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A szóbeli (ha behívnak) is nagyon számít. Med attol is függ, hogy milyen faktra akarsz menni mert ez pl humán vagy nyelvi tagozatnál annyira nem jelent gondot, viszont elfelejtheted a matek én természettudományi szakokat
2017. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ijjjj gimibe bizti nem baratnomnek 2 es volt a magatartasa meg 3 as atlaga volt es hengersorba se vettek fel
2020. szept. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!