Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehet vagy kellene azzal...

Mit lehet vagy kellene azzal tenni akit egyetlen dolog érdekel a számítógépes játékok?

Figyelt kérdés
Minimálisan mozdul ki a szobájából,lakásból.Dolgozni elmegy meg vissza,ha útbaesik bolt bemegy ha nem inkább rendel. Barátaival ritkán találkozik,inkább akkor beszélnek ha együtt játszanak online.

2020. júl. 8. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen embereknek a legnehezebb beilleszkedni az élők sorai közé, márpedig be kell, már ha nem szeretnéd az életedet gép előtt leélni.

Én keresnék olyan tevékenységet, ami annál is jobban leköt, és lehetőleg olyat, ami által egy élő közösségbe tartoznék.

2020. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne bármit is tenni vele? Nem értem. Elég sok ilyen életmódot folytató ember van a világon.
2020. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom azért írta ki a kérdést, mert változtatni szeretne, esetleg én járattam túl az agyamat, és neked van igazad. :)
2020. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak tisztázzuk nem rólam van szó és nem is egy sértődött barátnő vagyok. csak egy haver.
2020. júl. 9. 10:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne. Testvérem 25+ éves, nincs munkája, soha sem volt még kapcsolata, nincsenek barátai, a házból kilépve iszonyatosan szorong, a gépen kívül nem érdekli semmi. Nincsenek céljai, a családjával agresszív.

Elég durván bele lehet ebbe az egészbe esni.

2020. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az én cimborám 25 alatt van és van munkája is de sokkal jobban érzi magát a gép előtt mint mondjuk ha elhívnám így nyáron egy szalonnasütésre.
2020. júl. 13. 22:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek való a kerti parti stb. Lehet valami másra nyitott lenne. Igazából minden függőségnek lehet valami lelki oka nem? Először az a kérdés az mi lehet.
2020. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!