Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tudnék még csinálni ebben...

Mit tudnék még csinálni ebben a jelenlegi helyzetben ?

Figyelt kérdés

Azzal a kérdéssel érkeztem ide, hogy hova tudnék még menni szórakozni, társasági életet élni a discordon kívül?

Paramétereim :21 év, F

179kg

58% zsír

(tudom nagyon sok, és sajnos "folyok is oda-vissza" de csak szinte csak a hasamon van ez mind szinte)

187cm

Korábban már mentem kisebb gaming bárba, ahol ugyebár a haverokkal piázhatsz kicsit, aztán beülhetsz játszani, de annyi " kicsi" probléma beütött, hogy szó szerint eltört alattam kettébe a gamer szék. Ez már azért is gond volt, mert ki kellett fizetnem 40 ezret, és nem vagyok egy nagy pénzes ember az otthon végezhető melókból amikhez nem kell még extra iskola. Volt még pár ilyen esemény, de az igazán elszomorító az volt, amikor auqwawordben voltam, és kicsi nosztalgából be akartam fizetni arra a nagy levegővel töltött gömbre, de kilyelentették, hogy 55kg ig lehet felmenni rá. Még jópár hasonló esetem volt, pl galériaággyal, vagy fitness labdával is. Párat még leírok, hogy jobban értsétek a helyzetet.Például az aqwawordben amikor az egyik nyitott csúszdán ahol van egy olyan szakasz ahol kicsit fel kéne vigyen az oldalára én szabályosan kirepültem a nagy lendülettől a páros gumival (,mert csak azt engedték, hogy használjam és csak azt is nehezen, mert 15 kilóval az is túl volt terhelve) és valami üzemi "üvegkalitka" tetején landoltam, ami persze betört, én meg beestem. (Jó, hogy ezt nem fizetteték ki, és csak kicsit sérültem meg.) Máskor meg egy idősebb ismerősömmel, meg a 2 éves kisfiával, Ádámmal a játszótérre mentünk ártatlanul leültem egy hintára mondván, hogy vastag az a farönk amiről lelőg.Mire nagy nehezen belepaszíroztam magam oda jön Ádám jelzi, hogy az ölemben akar hintázni. Felvettem és elkezdtem lengeni, de kb. 10-15 oda vissza lengés után az ezek szerint "nagyon erős, eu szabvány" farönk egyszerüen eltört, én pedig esés közben "beteritettem a gyereket hállyal". Nem lett nagyobb baj, (mert nem tudom milyen gyerek az ijen), de otthon is amikor nálunk van valamiért szeret a hasamon fetrengeni, " úszni" (mert hát bőven van miben) sőt még olyat is szoktunk játszani, hogy ő négykézláb áll és vár én pedig szintén úgy fölé állok négykézláb és "ráeresztem a hasam, és ő próbán nem elesni, és úgymaradni, időnként még fel is állni. Ez furán hangozhat, de szereti és nagyon jó fizikai, játékos edzés neki az a jó nagy 90 kiló lefolyt zsír, de azért mindig vigyázok persze. Szóval ott tartottunk, hogy teljesen alámszorult, nekem pedig teljesem földről nehezemre esik felálni és addig ő alattam " lapult" 1-2 percet.

Itt van még eggy kicsit kínosabb. Nem tudom miért, de a haverjaim, barátaim körében iszogattunk utána meg gondoltuk amig kimegy elmegyünk sétálni. Na de az előző történetből nem okulva mint a 4 részeg idióta halynali 3 körül betévedtünk, a helyi játszótérre. Meg is látjuk a kis platós teherautókat és mit nem találunk ki, ragasszuk őket össze, é húzzuk egymást egymást körbe össze vissza. Mivel a többiek elég vékonyak csak négyet ragasztotrak össze és elkezdtük rajta huzigálni egymást. Akkor jöttem én, de az egyik (4 volt összeragaszta ipari ragasztóval, ne kérdezd honnan szedtük, nem emlékszem) 50dkg homok és nem jószándékkal se is 45kg hályra tervezett, ragaszgatott járgány hátsó négy kereke kitőrt 2 méter után, amiért a többiek vért(,vagy piát ) izzadtak, hogy megtegyük. Naggyából ez a helyzetem. Kivizsgálásokon voltam, de semmit nem találtak, szimplán csak csokit eszek gumicukorral, leküldve egy kis mekdánelcel.Nagyot fogyni nem is akarok már, mert már rég letettem rőla, szóval fogyási tippeket köszi nem kérek. És barátnőm így is van, aki szó szó szerint elsüllyed a szeretetben, tehát egy ijen embernek is lehet.

Mit alyánlanátok, hova mehetnék?



2020. júl. 10. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hétig essen az eső, ha ez nem kamukérdés...
2020. júl. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bárhova, ahol nincsenek törékeny dolgok. Pld túrázni a RAM szakadékba, biciklizni az őrségben, stb.
2020. júl. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha hobbit keresel elmehetnél kezdetnek egy helyesírási tanfolyamra.
2020. júl. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Raksz ki képet a testedről?
2020. júl. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy iJen embernek azt tanácsolom ne írjon ki kamu kérdéseket.


De ha legalább a fele igaz, akkor menj konditerembe.

Ahol mozogsz, mert ciki vagy mindenkinek.

2020. júl. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lyally 😱😂😂😂
2020. júl. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon elszúrtad, egyből lejött, hogy kamu. Béna vagy.
2020. júl. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!