Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi esélyem van jelenlegi...

Mennyi esélyem van jelenlegi helyzetben munkahelyet találni?

Figyelt kérdés

Annyira kevés pénzt kapok egy hónapban hogy ebből nem lehet egyről a kettőre haladni 150 ezer FT.

2.havonta rámegy 10 ezer ft pótlék, illetve év végén van 100 ezer FT nettó bónusz, továbbá étkezés biztosított reggel,délben ingyen, meg 5 percre van a lakhelyemtől.


Szóval vannak előnyei is de a tényen nem változtatt hogy csak 150 ezer FT nettó havonta, ebből sosem lesz saját lakás.


Nagyon kellene valami jobb munka,de nem tudom most mennyire lenne reális váltani



2020. máj. 2. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Váltasz, de jó esély van rá, hogy ahová felvettek, egyszer csak megadóztatja az állam a járvány miatt, mint sok céget, vagy nincs elég megrendelés, tönkremegy, és máris nincs 150 ezred se.
2020. máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem marad más mint maradok ennyiért...
2020. máj. 2. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is munkát keresek, de esélytelen bármit is. Nehéz fizikai munkák vannak (építkezések főleg), vagy szakmát igénylők. Mezőgazdasági idénymunkák jönnek, de az nem fizet többet ennél, és a szezonnal be is fejeződik.

Ha kell a pénz, akkor addig ne mondj fel, amíg nincs új helyed. De persze, keresgélj, jelentkezz, munkaközvetítőknél is érdeklődj!

2020. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nehéz fizikai munkát nem vállalok
2020. máj. 2. 18:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanennyit keresek, az évvégi bónuszom is ennyi volt mint neked. Bár első munkahelyem. Addig terveztem itt lenni, mìg lesz valamennyi munkatapasztalatom, hogy könnyebb legyen lépni. Pont most tavasszal-nyáron akartam új munkát keresni, de úgy döntöttem maradok míg lemegy ez a vírus. Itt fix helyem van, elküldeni nem fognak, ezt megmondták. Igaz nem sok a havi 150 ezer, de ha felmondok és nem találok mást, vagy ahova felvennének és esetleg annak a munkahelynek annyi lesz, akkor nulla forint bevételem lesz és az mindennél rosszabb.

Azt tanácsolom neked is, még tarts ki egy kicsit a jelenlegi helyeden,aztán vírus után válts. Addig is persze böngészheted az álláshirdetéseket és jelentkezhetsz ha tetszik valamelyik! Viszont ne mondj fel még. Meg kell becsülni, hogy maradt munkánk, hiszen rengeteg embernek még 150 ezer forint bevétele sincs jelenleg.

N

2020. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
Bolti eladókat keresnek egy csomó helyre.
2020. máj. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!