Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Keveset vagyunk emberek...

Keveset vagyunk emberek között. Ti mennyit vagytok együtt más emberekkel?

Figyelt kérdés

Elköltöztünk másik városba.

Eddig sem voltak barátnőim most meg egyáltalán senkivel nem beszélek. Addig volt hogy a gyerek edzésén suliban beszélgettem másokkal vagy elmentünk vagy más jött a gyedekek miatt. Itt nincs ilyen.

A nagyobbik gyerek néha eljár de neki sincsenek barátai igazán. A pasijával van sokat. A kicsihez szoktam áthívni 1-2 barátot néha. De inkább a gép előtt ül. De amúgy mindíg együtt vagyunk senki nem venné észre hogyha bármi bajunk lenne. Próbálok kitalálni mindíg programot hogy ne otthon legyünk.

Teljesen elvannak rontva így a gyerekeim? Nem nagyon tudok barátkozni valamiért mindíg kerülnek eltávolodnak tőlem. Depresszióm is van. Így nehéz mindíg jókedvünek mutatni magam.Pedig mindíg abban reménykedtem hogy tele lesz a ház gyerekekkel barátokkal. Változhat még ez? Hátha a gyerekeim nem lesznek ilyenek?

Rossz anya vagyok.


2020. júl. 26. 09:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Itthonrol melozom, heti egyszer elszambázok bevásárolni, illetve néha hétköznap kisboltba, kb ennyit.
2020. júl. 27. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!