Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha kezdem megbánni...

Mit tegyek ha kezdem megbánni hogy sose szórakoztam?

Figyelt kérdés
Nem a tini diszkóra gondolok hanem igényes helyekre. Mondjuk jó fesztiválok meg ilyenek. Az a baj én sose voltam, mert nem volt kivel meg régen nem akartam de most kezdek vagyni rá. Mi csináljak? Nincs kivel menni. Meg azt sem tudom mi a protokoll mi hogy működik. Kezdem már megbánni hogy ilyen vagyok. Barátnőm se volt sose, ha jártam volna régen lehet nem így alakul. 28F

2020. júl. 31. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
A fesztivál pont nem igényes szórakozás, meg kb semmi ahol berúgnak. Nem maradtál le semmiről, ismerkedni meg bárhol, bármikor lehet.
2020. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az idén nagyjából úgyis elmaradnak, szóval most nemigen tudod bepótolni. Amúgy tényleg nem sokat érnek, de azért párra menj majd el, csak hogy tudd, nem sok mindenről maradtál le.
2020. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

A fesztivál a diszkó megfelelöje idösebb korosztálynak 18+.

Semmi veszteség nem ért,voltam egyszer úgy éreztem magam mint discoban.

2020. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát idén jelen állás szerint nem is nagyon fogsz fesztiválozni.

Egyébként 28 évesen még semmiről nem vagy lemaradva. Vannak ismerőseim akik 30+-osan kezdték el élni ezeket a dolgokat, amíg nem voltak elköteleződve.

Ha van olyan előadó akit szeretsz, lépj be egy rajongói csoportjába. Figyeld mikor fog fellépni valahol és kérdezz be, hogy lenne e kedve menni valakinek, tuti lesz 1-2 ember ;) Ha a közeledben van valami rendezvény pl. falunap stb. és ott fellép valaki aki szimpatikus, állj az első sorba, a rajongói is ott lesznek. Haverral egy kis falunapon egy egész családot ismertünk meg így egy Leander Koncert alkalmával. Ugrálás közben véletlen egymásnak ugrottunk az apukával, ő pedig szinte azonnal a vállamra tette a kezét, magához rántott, én meg havert és együtt tomboltunk tovább :D

Szóval én az ilyen próbálkozásokat tudom ajánlani :)


Protokoll? Nincs. Fesztiválok lényege, hogy jól érezd magad, kikapcsolódj, megfeledkezz a mindennapokról. Persze az alapvető emberi normákat illetve a helyszín szabályait be kell tartani, de gondolom nem ezt értetted a protokoll alatt :D Szóval csak érezd jól magad ;)

2020. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt érzem én is,igaz én 22 vagyok,ha gondolod írj,

én benne lennék ha nem zavar hogy nem egy korosztály vagyunk.

2020. aug. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!