Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet valaki szórakoztató...

Hogy lehet valaki szórakoztató, hogyha a közönség a pl. a küldött híreket vagy mémeket unalmasnak, vagy hülyeségeknek tartja, a vicceket pedig gyengéknek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 01:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Küldjön izgalmas híreket és mémeket, mondjon jó vicceket
2018. febr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ettől lesz valaki szórakoztató, amiket leírtál. Én is nagyon bírom ha valakinek jó a humorérzéke, de az erőltetett viccektől már a falra tudn3k mászni, kivéve ha valaki nagyon jól elő tudja adni őket. Én leginkább a rögtönzött szóvicceket szeretem, amikor egy adott szituációban valaki egy hatalmas poént benyőg, de ilyen sajátos stílusban. Én is ezt szoktam csinálni és az ilyesmiket tartom viccesnek. Persze nem nevet rajta mindig mindenki, de azért sokszor mosolyt csalok az emberek arcára. Amúgy ezt nem biztos hogy mindenki így gondolja, ez az én véleményem.
2018. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És ha elküldesz egy izgalmas hír linket az embereknek, de nem válaszolnak, vagy küldesz egy vicces mémet amit jónak tartasz és ezek után mondják h "írogat, küldözgeti a fárasztó hülyeségeit" akkor hogyan tovább?


Mi az hogy erőltetett egy vicc? Meg oké hogy emberek időnként mondanak vicces dolgokat, de az átlag embernél hogy lesz valaki szórakoztatóbb?

2018. febr. 23. 14:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyeneket mondanak, akkor szerintem nekik ne küldj mert nem értékelik. Azt értem erőltetett viccnek, amikor valaki csak azért megtanul vicceket, hogy utána másoknak elmesélje, előadja, de nekem ez sokszor nem vicces. Amúgy te mit értessz azon, hogy "átlagon felül szórakoztatóbb"? És miért akarsz ilyen lenni? :)

2-ik voltam...

2018. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát azt, hogy keresed a társaságát, mert kellemes, érdekes.
2018. febr. 24. 08:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát azt fogadd el, hogy nem mindenkinek leszel érdekes. Azt vettem észre, hogy akivel hasonlítok és egy hullámhosszon vagyok, az értékeli és nem néz hülyének hanem nevet a poénjaimon. Viszont van akinek bármit mondhatsz, őt nem fogja érdekelni, hanem lenéz és csak furán fog méregetni. Válogasd meg ki az aki értékeli az ilyesmit, a többiekkel meg ne foglalkozz. Az ő bajuk ha nem tartanak érdekesnek, attól még simán lehetsz az.
2018. febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor ha valaki lenéz, mert mondjuk alacsony vagy, az kinevet meg nem kíváncsi rád, ha meg mondjuk egy magas nagydarab nagyhangú arc vagy, vagy te vagy a főnök, akkor minden vicceden sokkal nagyobbat nevetnek?
2018. febr. 24. 13:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem kinézet kérdése... Semmi köze hozzá, hogy alacsony vagy magas vagy, jobban nem tudom megfogalmazni, mint amiket eddig leírtam.
2018. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!