Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményed arról,hogy...

Mi a véleményed arról,hogy valaki a Facebookon is doktorként van fent?

Figyelt kérdés
Tehát Facebookon nem úgy van fent hogy Hugyos Józsi,hanem úgy,hogy Dr. Hugyos Józsi.

2020. aug. 4. 11:59
A kérdező szavazást indított:
Nincs vele baj,nem zavar
Nem zavar annyira,de azért naa...
Engem zavar.
49 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
25%
Sznobizmus felsőfoka.
2020. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
12%
Nem bírok egy légtérben megmaradni sznob emberekkel. Fullasztóak és irritálóak számomra.
2020. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
34%
én ismertem egy nőt, aki a férje doktori címét is felvette, így állt a postaládájukon, dr. kovácsné dr. horváth anna (nem ez a valódi neve csak szemléltetni)
2020. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Ez alapján semmi.
2020. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Azért a 2 betűért eléggé megdolgozott, legyen rá büszke. Engem sokkal jobban irritál, az, aki "Dzsennifer Vaokhhh"-kent van fent, vagy egyetlen büszkesége a gyereke, ezért napi 20 képet dob fel róla.
2020. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem érdekel, végül is hivatalosan az a neve.
2020. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a neve, miért zavarna. Nem sznobizmus. A férjem orvos, pontosan azért nem vettem fel a nevét né formájában, mert így is ér elég előítéletesség a külsőm és az ő foglalkozása kapcsán.
2020. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%

Semmi gond nincs azzal, hogy valaki használja a címet ami jár a tudásával. Hiszen hivatalos megszólításban, hivatalos ügyeknél is használhatod.


Ha valakiben ez kisebbségi érzetet kelt, az az ő baja.


Az tényleg sokkal rosszabb mikor valaki a nevét nem képes leírni.

2020. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem jogosan büszke rá, ha már ilyen sokat dolgozott érte. Meg igazából ez a hivatalos neve. :D


Engem is sokkal jobban zavarnak azok, akik 10 percenként osztanak meg valami hülyeséget, álhírt, kacsát, politikai ferdítést vagy képet a bilin ülő gyerekről. Szerencsére le lehet állítani a követésüket.

2020. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Miért kéne, hogy zavarjon? Elvégre ez a hivatalos neve.
2020. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!