Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most a véleményetekre vagyok...

Most a véleményetekre vagyok kíváncsi. Van egy lány 4 éve dolgoztunk együtt egy munkahelyen. Jóban voltunk, szerintem kedvelt engem. Megtaláltam facebookon. Szerintetek írjak neki?

Figyelt kérdés
4 éve nem beszéltünk nem is kerestük egymást bár szerintem emlékezne rám.És az van az adatlapján hogy egyedülálló.
2018. júl. 4. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
ha egyedülálló akkor írj neki
2018. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, mit veszthetsz?
2018. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak az a gondom hogy 4 évig nem kerestem.Ő se engem.Most meg írjak rá?
2018. júl. 4. 23:25
 4/10 anonim ***** válasza:

Pont van egy fiú, akivel 4 éve egy helyen dolgoztam, és nemrég összefutottunk véletlenül. Már kezdtem örülni, hogy ő írta ki a kérdést. :)

Szóval szerintem nyugodtan írj neki. Sosem lehet tudni. Meg igazából nem veszíthetsz semmit.

2018. júl. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Veszíteni valód nincsen, szóval írj neki. Engem egyszer öt év után talált meg egy férfi, akivel életemben egyszer randiztam, de valahogy nem lett folytatása. Aztán rámbukkant Facebookon és írt, találkoztunk is párszor, mondjuk folytatás nem lett, de ez már más tészta.
2018. júl. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4 éve amikor együtt dolgoztunk még volt barátja ez biztos
2018. júl. 5. 00:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Abban nincs semmi ha megkérdezed, hogy mi történt vele az elmúlt 4 évben. :) Ha van barátja, akkor meg max haverkodtok. Sose derül ki, ha nem írsz rá.
2018. júl. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó,írok neki remélem elolvassa
2018. júl. 5. 10:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson, még a végén érne egy pozitív inger az életben...
2018. júl. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Írtam már neki nem írt vissza.Persze lehet hogy még nem is olvasta
2018. júl. 8. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!