Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Annyira zavar, hogy néznek a...

Annyira zavar, hogy néznek a férfiak, mit csináljak? Lent hosszabban

Figyelt kérdés
nem mondanám, hogy különösebben kihívó ruhákat hordok, van, hogy passzosabb a felsőbb, de elég nagy bunkóságnak tartom, hogy több másodpercig bámulja a melleimet a fickó aki mellett ott van a barátnője. nem tudom, ez szociális fóbiának minősül-e, de néha csak azért mert nekem ez tök kellemetlen, oversized ruhákat hordok, amik egyébként nem is tetszenek. Tippek, hogy ne zavarjon ennyire?17/L
2020. aug. 6. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mondjuk ne figyelj arra, hogy ki méreget? Engem baromira nem érdekel, nekem sincs kint a mellem meg a seggem sem, de pont nem érdekel, hogy ki bámul meg. Örülök, hogy nem vagyok ronda és továbblépek, nem foglalkozom vele.
2020. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

"Lent hosszabban.."...ezzel meg is válaszoltad magadnak számomra olvasatlanul panaszod:DDD

10 év múlva meg az a bajod, hogy le se vagy fosva...öltözz michelin gumiember;)

2020. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy elégedett a melleiddel. (Nézi az illető, látod, hogy nézi, észreveszi a hibát) Aki nézi a melleidet, neked az a férfi nem tetszik.
2020. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
micsodi?:D elégedett vagyok
2020. aug. 6. 18:15
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
A fèrfiak 99%a megnèzi az összes(!) nőt,csak a rondákat nem.Megszokod majd.
2020. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!