Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak engem zavar az a kifejezé...

Csak engem zavar az a kifejezés, hogy "pasi"? :O

Figyelt kérdés

Annyira zavaró ez a kifejezés, kimondottan irritál hogy mindig mindenhol ezt hallom.

Kb úgy érzem tőle magam, mint ahogy egy nő érezheti magát, amikor leku**ázzák!



2020. jan. 13. 12:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem.
2020. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
A nagy számok törvénye alapján biztos zavar mást is. Én pasiként nem érzem gáznak, ha pasinak neveznek.
2020. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%
Jah, eléggé lealacsonyító duma, mintha egy eldobható valaki lennél tőle aki helyett bármikor lesz másik.
2020. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem zavar. Számomra semleges, nem degradáló, inkább olyan általános. Ha azt mondják valakire, hogy "de helyes pasi", az nem azt jelenti nőre fordítva, hogy "de szép k_rva" :D Ez olyan mintha egy nőre, lányra azt mondják, hogy milyen szép kis csaj.
2020. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

nekem csak birtokviszonyban visszatetsző...


"a pasim" - szokták mondani.

Ez számomra olyan felületes ismeretség benyomását kelti. pedig valszeg nem bír ilyen jelentéssel.


Nekem a "barátom" v. egyéb kifejezés sokkal bensőségesebb.

2020. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kicsit lealacsonyítónak tűnik, mintha nem tisztelné a párját, aki ezt mondja.

Nekem nőként ez a 'csajom' párja, és azt sem szeretem; nem örülnék, ha rám ezt mondaná valaki.

2020. jan. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök általános kifejezés, nincs benne semmi degradáló vagy sértő. Mondjuk én akkor se sértődök meg ha valaki lekrváz, nem az én ingem, nem veszem magamra :)
2020. jan. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a faszi jobban hangzik.
2020. jan. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
pali
2020. jan. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
minden szó hülyén tud hangzani ha elkezdesz felfigyelni rá :D szerintem is egy kicsit komolytalan, lekezelő, de azért nem említeném egy szinten a lek***zassal, mert hát a 'pasi't nem sértésnek használják.
2020. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!