Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért érzem azt hogy zavarok?

Miért érzem azt hogy zavarok?

Figyelt kérdés

Ha elhív valaki és elmegyek hozzá azt érzem zavarok de ezt érzem mindenkinél ha haza megyek a szüleimhez még náluk is ezt érzem hogy biztos jobban örülnének ha nem lennék itt tudom hogy ez nem így van de ezt érzem és mindig megkérdezem hogy ugye nem baj hogy itt vagyok

De ha bármilyen rokonhoz vagy baráthoz elmegyek akkor is ezt érzem még saját páromnál is. Úgy érzem zavar mindenkit a jelenlétem pl ha köhögök, vagy el megyek wc re ezért jó nekem egyedül de szerintem még a szomszédokat is idegesítem pedig nem szoktam zajongani.



2020. febr. 4. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
önértékelésed hogy áll? nincs esetleg önbizalomhiányod?
2020. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De igen, nagy önbizalom hiányom van ennek lehet köze ehhez?
2020. febr. 4. 18:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is önbizalom hiányom van, de elkezdtem gyakorolni a Szeretem magam mondogatását, 30 napon keresztül. Kezd beválni.
2020. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez a bocs, hogy élek szindróma. Ilyenem nekem is van. Én csak olyan helyre megyek, hol nem érzem ezt, és még hangosan is finghatok a szoba közepén, ha azt akarom. Nem sok ilyen hely van, de épp elég.


Meg lehet ebben olyan is, hogy tökéletes akarsz lenni, vagy tökéletesnek akarsz tűnni, akit nem érintenek az olyan alantas emberi szokások mint a tüsszentés, meg a wc-zés.


Ez nálam is szintúgy fennáll. Mindig nagyon jól felöltözök, rengeteget ápolom az arcom, meg mindenhol a bőröm, és ha emberek közé megyek, akkor arra gondolok, hogy júj, biztos van egy szösz az arcomon, vagy elfelejtettem naptejjel bekenni az alsó fülcimpám. Biztos mindenki eggyel több nyelvet beszél itt a teremben mint én... stb


szaal, hogy elvileg nem kell tökéletesnek lenni azt mondják.

2020. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Nem sok ilyen hely van, de épp elég."


Ezt annyival kiegészíteném, h nem igaz, mert sokkal több ilyen hely kéne. Vagy csak ilyen hely kéne kb.

2020. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kései Sirató ***** válasza:

Amikor nálad van valaki, te azt érzed, hogy zavar, bárki legyen is az?


Ha igen, lehet, hogy magadból indulsz ki.

2020. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én örülök ha valaki nálam van, sőtt annak örülök ha mindíg van valaki nálam
2020. febr. 6. 14:10
 8/8 Kései Sirató ***** válasza:
Nem tudod beleélni kicsit a másik helyzetébe. Ha te örülsz neki, ő miért ne örülne neked? - ebből indulj ki! Más is ugyanolyan ember mint, te. Néha lehet valaki elfoglalt, fáradt, vagy bármi, de alapvetően azok , akiknek te örülsz, örülnek neked.
2020. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!