Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok volt, hogy féltetek...

Lányok volt, hogy féltetek hajnali órákban mikor egyedül járkáltatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azért kérdezem, mert velem olyan történt, hogy mikor kirándulni mentem, elég sokat kell gyalogolnom a következő megállóig és akkor szó szerint kihalt az a rész. Általában olyan regegl 5 után indulok és ekkor épp nyár volt szóval világos. Elindultam otthonról és pár perc után feltűnt egy ilyen részeges alak, akiből áradt a bűz. Na akkor már elkezdett verni a szívem, mert hiába tudnék elfutni, vagy akár egy erősebb ütéssel leütni de akkor simán a földre teperhetne vagy akármi. Olyan kínosan csöndes volt minden, hogy hallottam a dobogást is rendesen. Elment mellettem szó nélkül szerencsére, de mikor visszanéztem, hirtelen megfordult és felém kezdett sétálni. Ilyenkor nálam beindulta az adrenalin és futottam, ahogy tudtam a következő megállóig, még számításba vettem, hogy lefutok még egyet csak legyenek ott emberek. Halljátok ahogy odaértem, megnyugodtam, mert voltak páran legalább. Keresztanyámnak elmeséltem, hát ő is megijdet. Nem is értem miért pont akkor fordult meg mikor pár méterrel arréb volt már tőlem és csak gondolta, hogy én simán le tudom hagyni és nem ér el semmit. Vagy pont másvalamiért fordult meg, de semmi logikus nem volt rá. Ez volt az egyik eset. A másik az igaz nappal volt, de egyedül voltam arra is bár közel voltam a célhoz. Rokonomhoz mentem épp és mentem le a hídon és a megállóban volt egy csöves. Nem kockáztattam és futásnak eredtem, mivel a ház már csak pár percre volt, sőt ekkor már hátra se néztem. Csak akkor áltam meg mikor már az ajtóhoz értem és a semmiért féltem ennyire. Szerintetek le lehet győzni ezt a félelmet vagy ez mindig elő fog jönni? Ez főleg akkor van mikor egyevvdül vagyok és egy férfi van előtértben. Kiskoromban nem ért semmi bántalmazás, erőszak semmi. Tök nyugodt gyerekkorom volt. Sőt a későbbiekben se volt semmi ilyesmi. Mégis mi ez nálam? Csajok velete volt hasonló? Ti is féltek ilyen helyzetben? Nemsokára hajnali órákban is kell majd mennem dolgozni és ha ez ér mindennap nem tudom, képes leszek e rá lelkileg. Nem hagy annyira nyomot bennem, de elég félelmetes egy fiatal lánynak.



2020. aug. 7. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ősrégen volt, másodállásom volt, hajnali 2-kor kelltem 3-ra mentem és reggel 7-8-ig dolgoztam, onnan mentem át a másik munkahelyemre.
2020. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
*Keltem. A másik helyen meg 9-16-ig volt a munkaidőm.
2020. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És gyalogoltam, mert semmi nem járt még olyan korán, és igen féltem-nem kicsit, de mentem.
2020. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebből lett meg az a kocsi, amit egyszer nem vezettem, hanem eladtam, mert kellett a pénz egy kisgyereknek.


The End.

2020. aug. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3-as miből gondolod? én megosztotam egy velem megtörtén esetet az hogy te nem hiszed el attol még nem feltétlen kamu. sőt nem látom miből veszed azt?ez megtörtént velem és bárkivel megörténhet. örülj hogy veled még nemt örtént ilyen. és ha láttad esetleg ezt a kommentet máshol jelzem, hogy több millióan vannak az oldalon és sok az esély rá hogy akr 2 emberrel is hasonlo történen meg..
2020. aug. 7. 19:38
 6/6 A kérdező kommentje:
hihetelen bármit is is kérdezek mindig kapok egy ilyet hogy kamu, mintha egyesek ebőbl élnek itt hogy amit nem hisznek el vagy csak kivalsztanak egyet és bedobjak neki hogy ez tuti kamu...basszus még tök normalis kérdéseknél is látom néha, pedig semmi alapot nem ad a kérdező, hogy bárki kamusnak higgye. én most először irok ilyen témában ide csak jelzen, ha nem hiszed el az a te bajod de ne allits be engem kamusnak...
2020. aug. 7. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!