Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz/feltűnő egy lánynak...

Gáz/feltűnő egy lánynak strandra mennie bugyiban?

Figyelt kérdés
ha pl a bugyi fekete és amugy nem feltűnő hogy fehérnemű

2020. aug. 11. 13:50
1 2
 1/18 anonim válasza:
15%
Ha velem jön, akkor nem gáz.
2020. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%
Hú, én ezt nagyon adnám!
2020. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

De, feltűnő.

Szerintem gáz, én nem érteném hogy strandra miért nem lehet fürdőruhát venni.

2020. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nem feltűnő, pláne ha fekete, és nem ilyen csipkés-mintás.


Egyszer fürödtem én is bugyival, mert amúgy nem terveztünk úszni, csak úgy spontán jött össze a Balatonnál :)


Mondjuk amúgy se voltak sokan, meg engem sem érdekelt. Volt rajtam fehérnemű, eltakart mindent rendesen, akkor meg?! :)

2020. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%

Komolyan, miből tartana elmenni egy k..rva kínaiba és venni 3000 ft-ért egy fürdőruhát?


Igen, gáz. Vagy talán r..ma vagy? Ők szoktak ruhába bemenni a medencékbe.

2020. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon égő, igaza van az előzőnek, akár 1500-ért is kapni fürdőruha alsókat, ha erre nem telik, akkor nem megyek emberek közé fehérneműben...
2020. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem hiszem, hogy messzirol feltunne barkinek is. Maximum ha vegigtapogatja valaki, azt pedig nem hiszem, hogy fogjak :)
2020. aug. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
41%

Nem tudjátok, hogy milyen nehéz jó fürdőruhát találni? És én személy szerint nem szívesen fizetek ki egy 3000 forintos fürdőruhát, ha csak egyszer veszem fel... És nem vagyok fukar.

És honnan jött az, hogy roma? Veled is tuti előfordult már, hogy becsúszott egy nem tervezett dolog, vagy elfelejtettél valamit.

2020. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Utálom a strandokat, de régen sokat mentünk családdal/exbarátnővel. Én fürdőgatyát hordtam, de rengeteg embert láttam sima alsóban, férfit és nőt is, és igazából nem tudom mi a probléma vele, majdnemhogy ugyanúgy néz ki mint egy bikini, ugyanannyit is takar, úgyhogy nem tudom ki szólhatna bele, hogy hordd e vagy sem. Persze ha fehér, vékony bugyiban van valaki, akkor ott adódnak problémák ha víz éri, úgyhogy abban ne menj és meg van oldva. De egyébként ha kellemetlenül érzed magad benne, akkor igaza van az előzőeknek, kínaiban vagy piacon 1500-3000-ért vannak fürdőruhák.
2020. aug. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%
Itt néhányan akkora idióták, hogy azt leírni sem lehet, ki a f@xt érdekel, hogy ki mibe megy fürödni, ameddig van rajta valami.
2020. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!