Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket is csufoltak már a...

Titeket is csufoltak már a külsötök miatt?

Figyelt kérdés

2020. aug. 12. 20:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen csúfoltak. Iskolát is kellett váltanom miatta.
2020. aug. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2020. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Szegény :( nagyon sajnálom, engem is csufoltak, és voltam kiközósités áldozata, én magántanuló lettem osztalytarsi problemak miatt, illetve nem osztaly tarsak is csufoltak csoportban.
2020. aug. 12. 20:28
 4/31 anonim ***** válasza:
88%
Ja az anyajegyeimet. Azt mondták az anyajegy azért van mert időt töltünk az anyukánk mellet, és nekem azért van annyi, mert szexuálisan vagyok vele annyit.
2020. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
77%

Igen, engem legtöbbször az elálló füleim és az alacsonyságom miatt csúfoltak. 😕

Ha Téged is csúfolnak, Kérdező, ne foglalkozz velük!

És ez vonatkozik mindenki másra is!

A csúfolódó emberek másokon próbálják a frusztrációjukat levezetni, de nem helyes, hogy ezt teszik. Mindenkinek vannak hibái (a csúfolódóknak is), inkább igyekezzünk a szépet meglátni magunkban és másokban is! 🙂

2020. aug. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
5-ós egyet értek, engem a nagy barna szemeim miatt csufoltak, meg a hosszukas orrom miatt, vagy épp mit talaltak rajtam.
2020. aug. 12. 20:31
 7/31 anonim ***** válasza:
91%
Igen. De a Sors visszaadta: most az egykori csúfolóim, zaklatóim gyerekeit tanítom... :) Nem kell megijedni, nyilván nem csúfolom vissza őket, meg egyéb hátrányos megkülönböztetést sem kapnak, csak jó látni, hogy ugyanolyan buták, mint az apjuk... :)
2020. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
72%

Köszönöm az együttérzést Kérdező!

20.29es igazad van. :)

2020. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
79%

Egy barna szemen mit tudnak csúfólni?

A gyerekek gonoszak.

Fontos hogy ne vágj vissza. Van egy jó konfliktus kezelő könyv, ha megadod az email címed emailben elküldöm... hátha segít.

2020. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Uhh :D hát igen karma! Én is tapasztaltam hogy a karma egy kis bich :D ugyanis volt egy csaj aki lenézett engem, meg amikor uj voltam a suliba a hatam mogott elvileg olyat mondott hogy budos vagyok meg csunya stb, nos azota ugy nez ki mint egy borton toltelek, es az uj suliba amikor osszevont ora volt lebukott, es a tanarok is mondtak hogy elmebeteg szoval jol esett hogy a sors neha elrendez mindent. És ezek az emberek megkapjak az eletől a pofont, en is tanultam belőle ha masokat bantottam hogy ez nem helyes es ettol nem lesz több az életem, de én sosem közösitettem csufoltam valakit nyilvanosan a kulső adottsaga miatt hanem magamban tartottam a velemenyem.
2020. aug. 12. 20:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!